Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

9 kl izlaidumiNo sīkas ābola sēkliņas dzimst trausls ābeles stāds. No trauslā ābeles stāda jauna ābele aug...

17. jūnijā
plkst. 16.00   9.a klase Foto
plkst. 18.00   9.b klase Foto

18. jūnijā
plkst. 12.00   9.c klase Foto
plkst. 14.00   9.d klase Foto
plkst. 16.00   9.e klase Foto
plkst. 18.00   9.g klase Foto

met d8. jūnijā norisinājās Ādažu vidusskolas pedagogu metodiskā dienā, kopā pulcējot gandrīz visus skolas pedagogus.
Metodiskā diena tika rīkota ar mērķi, lai kopīgi atskatītos uz šajā mācību gadā paveikto un plānotu turpmākās paveicamās lietas, lai Ādažu vidusskola kļūtu ne tikai par labāku izglītības iestādi, bet arī darba vidi ik katram pedagogam.
Darba ieskaņā pedagogus priecēja Ādažu mūzikas skolas Trio ar skaistu koncertu un saulgriežu laikam piestāvošām skaņām.
Turpinājumā sekoja Ādažu vidusskola direktora uzruna un novēlējums ar Maikla Džordana vārdiem: "Talants uzvar spēlēs, bet komandas darbs un izlūkošana uzvar čempionātos".
Darba daļā pedagogi piedalījās 5 darba grupās diskutējot par tādām tēmām, kā: Skolēns Ādažu vidusskolā, Skolotājs Ādažu vidusskolā, iekšējās kārtību noteikumu un vērtēšanas sistēmas uzlabošana, dalība projektos un profesionālajā pilnveidē, kā arī sapņo sapni, par savu sapņu Ādažu vidusskolu.
Diena paskrēja nemanot, tika iegūti gan vērtīgi ieteikumu un idejas nākamā mācību gada darba uzlabošanai, gan iespēja visiem sanākt kopā pēc ilgāka pārtraukuma!
Metodiskās dienas dalībnieki atzina, ka šādas dienas ir vērtīgas un nākotnē nepieciešams atkārtot un ieviest kā Ādažu vidusskolas tradīciju!
Paldies ik katram kas iesaistījās!

Alma Brinkmane, direktora vietniece izglītības jomā projektu vadībā

IMG 20220610 123828 resized 20220610 123905519 19. jūnijā Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas MK sanāksme notika atšķirīgi - uzņēmām viesus no Aizkraukles, Limbažu, Madonas un Vidrižu skolām. Pirmkārt, protams, viesi vēlējās apskatīt sākumskolas ēku. Paraugoties ciemiņu acīm, vēl vairāk novērtējām sakārtoto, drošo un ļoti glīto vidi, ko citādi jau mēdzam pieņemt kā pašsaprotamu. Turpinājumā izvērtās īsta metodiskā diena, kas iestiepās vēl krietnā pēcpusdienā - tik daudz bija pārrunājama gan par jauno mācību saturu, gan interesantākajām mācību metodēm, gan dalīšanās ar veiksmēm, neveiksmēm un anekdotiskākajiem notikumiem no skolas dzīves. Diena noslēdzās ar pateicības vēstulēm no visām viesu skolotājām un gandarījumu par vērtīgo tikšanos mums pašām. Attēlā viešņas izmēģina spēļu laukuma akustiku.

Anda Kļave, MK vadītāja

12 kl izlaidums  Durvis uz pasauli. Manī kāp krāsas un skaņas. Tik spēcīgi un skaisti tas notiek, ka ne druskas neļaujas skaidrojumiem...
  10. jūnijā

  plkst. 17.00   12.a klase Foto
  plkst. 19.00   12.c klase Foto

  11. jūnijā

  plkst. 12.00   12.b klase Foto

WhatsApp Image 2022 06 09 at 9.18.26 AM 2Velobraukšana kļūst arvien populārāka, pie skolas var redzēt garas velosipēdu statīvu rindas – daudzi bērni izvēlas braukt uz skolu ar savu velosipēdu, tā izkustoties pirms ilgās sēdēšanas un ienākot klasē svaigi un darba spara pilni.
Ceļu satiksmes likums kopš 2014. gada paredz, ka braukt ar velosipēdu ceļu satiksmē patstāvīgi atļauts personai, kura sasniegusi 10 gadu vecumu un kurai ir velosipēda vai jebkuras kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.
Ādažu vidusskola ir iesaistījusies projektā "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā", lai nodrošinātu iespēju skolēniem, pēc ceļu satiksmes noteikumus apguves, kārtot velosipēdu vadītāju eksāmenu skolā. Skolēnu zināšanas ir ieguvums pašam bērnam un sabiedrībai kopumā, jo mazais gājējs vai velosipēdists daudz labāk izprot kopīgos satiksmes nosacījumus un varēs vieglāk atrast savu vietu tajā.
Skolēni izmanto CSDD izstrādātos mācību un metodiskos līdzekļus „Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”, lai sagatavotos atbildīgai, uz zināšanām balstītai un drošai rīcībai uz ceļiem un ielām. Vizuāli viegli uztveramie video sižeti aicina velosipēdistus vairāk domāt par savu drošību, sadarbību, uzmanību un, protams, par satiksmes noteikumiem. Paldies vecākiem par aktīvu līdzdalību.
Maija mēnesī 3.-6. klašu skolēni kārtoja CSDD velosipēda vadītāja eksāmenu. Eksāmenu veiksmīgi nokārtoja un apliecināja gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu 283 skolēni. Aicinām aktīvi mācīties ceļu satiksmes noteikumus visus skolēnus, kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.
Ja Tev vēl nav tiesību, izmanto laiku lietderīgi, sagatavojieties eksāmenam vasaras brīvdienu laikā un septembra sākumā tiekamies eksāmenā! Gatavojoties eksāmenam, izmanto www.berniem.csdd.lv izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem http://berniem.csdd.lv/.../satiksmes.../velosipedu-vaditaji. Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam.

JSDF20221. jūnijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcējās Latvijas reģionu labākie jaunie satiksmes dalībnieki, kas spraigās un aizraujošās sacensībās cīnījās par iespēju iekļūt Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlasē. No Ādažu vidusskolas iespēju sacensībās piedalīties bija izcīnījuši Kristers Jurdžs (5.b dienu.) un Leo Lusts (5.e). Skolēni pavadīja piedzīvojumiem bagātu un piepildītu dienu.
Paldies skolēniem: Kristeram un Leo – par izturību un centību! Video
Paldies skolotājai Evai Jākobsonei, kas dalībniekus palīdzēja sagatavot sacensībām, - par aizrautību, neizsīkstošajām darba spējām un apņēmību.
Paldies vecākiem par atbalstu.

Blenas pasakas1Blenas pasakas2Blenas pasakas3Skolas soma LV100 fotoImanta Ziedoņa fonda Viegli  izlaušanās spēle “Blēņas un pasakas”
30.05.2022. 5.b klase
Ādažu vidusskolas 5.b klase š. g. 30. maijā piedalījās Imanta Ziedoņa fonda Viegli izglītības iniciatīva Ziedoņa klase izlaušanās spēlē “Blēņas un pasakas”
Spēles princips ir balstīts uz sadarbību, lasītprasmi un loģiku. Interaktīvās nodarbības ievaddaļā skolēni papildina un nostiprina zināšanas un kultūras izpratni par Imanta Ziedoņa un citu rakstnieku personībām un daiļradi. Savukārt, galvenā nodarbības daļa veltīta padziļinātai Imanta Ziedoņa pasaku iepazīšanai no grāmatas Blēņas un pasakas, akcentējot rakstnieka vērtības. Komandai kopīgi jāveic dažādi savstarpēji saistītu uzdevumu virknējumi, kas attīsta caurviju prasmes - lasītprasmi, radošumu, sadarbību un līdzdalību.
Skolēnu iespaidi:
Ievaddaļā sadalījāmies 3 grupās un izspēlējām 10 jautājumu testu par dažādu rakstnieku dzīvi un daiļradi. Tas mums patika, jo atklājām, ka ir daudz zināšanu par latviešu rakstniekiem un to darbiem. Uzzinājām arī daudz jauna.
Izlaušanās spēlē, iepriekš sadalītajās grupās, tikām nosūtīti istabās, kas atbilda trijām I.Ziedoņa pasakām: Kroko un dils; Suns-Funs un Pasaka par pogu. Kopā bija jāatslēdz 5 slēdzenes un jāsameklē šifri šīm atslēgām. Pārliecinājāmies, ka protam sadarboties.
Iepriekš klasē bijām visas pasakas noklausījušies, tādēļ tas mums atviegloja izlaušanos no istabām. Jauki bija, ka spēles vadītāja un klases audzinātāja deva arī norādījumus un sadarbojās ar mums ar rācijas palīdzību. Visu grupu izlaušanās laiks bija 41minūte, kas bija ļoti labs sasniegums. Vārdus, kurus bija kopīgi jāatšifrē un jāsaliek frāze bija- Dzīves jēga ir prieks!
Paldies skolai, skolotājai un vecākiem par doto iespēju apmeklēt fonda Viegli Ziedoņa klases izlaušanās spēli “Blēņas un pasakas”!

1 zv ceļš 4c 104. c klase savu pēdējo mācību dienu pavadīja 12 km garajā pastaigā. Pastaigas sākās pie sākumskolas ēkas, bet turpinājās pa dambi gar Gauju. Pastaigas laikā skolēni izbaudīja sauli un izpriecājās ar pieneņpūkām. Galamērķis bija "Zvaniņu ceļš", kur bija iespēja apskatīt un izmēģināt dažnedažādus zvaniņus. Gatavojoties pārgājienam, skolēni iepriekš jau sagatavoja pašdarinātus vēja zvanus, kurus iekāra zaros. Ejot atpakaļ uz skolu, nolēmām izmantot iespēju un ielēkt košajā rapsī, kas vilināja ar savu skaitumu un krāsu. Skolēnu pierunātai skolotājai nekas neatlika, kā apstāties pie tuvākā benzīntanka, lai notiesātu saldējumus un tikai tad turpināt savu ceļu uz skolu. Foto

Eva Bunkeviča, 4.c klases audzinātāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search