Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils / 05.08.2021

Velo pulciņa darbība attālinātā mācību procesa laikā

veloLaikā, kad mācības notiek attālināti, skolas Velo pulciņš aktīvi turpina savu darbību. Rudens pusē, kad telpās vairs nevarēja tikties vienkopus dažādu klašu skolēni, pulciņa dalībnieki līdz pat oktobra beigām turpināja nodarbības brīvā dabā. Šajā laikā tika gūtas iemaņas un prasmes dažādu velo trasīšu un to elementu precīzai izbraukšanai.
Ziemas periodā velo pulciņa dalībnieki apguva teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un drošības jautājumos, mācoties un pildot dažādas uzdevumus izmantojot darba lapas.
Martā šīs zināšanas jau varējām likt lietā, piedaloties tiešsaites sacensībās “Baložu Velodrošība”, pildot testus Qwizizz aplikācijā. Veiksmīgi startējām sacensību 1. posmā, kas notika 5. martā un šobrīd gatavojamies piedalīties 2. kārtā - 26. martā.
Jāsaka, ka tā ir interesanta pieredze, piedalīties sacensībās tiešsaitē, taču ne mazāk saistoša. Labākais sasniegums 1. kārtā - Leo Lustam (4.b klase) - 8. vieta (V11 grupā). Iepriekšējās sezonas noslēguma sacensības, kas notika 10. oktobrī klātienē, Leo ieguva 3. vietu!

Veiksmi un izturību visiem arī turpmāk! Paldies pulciņa skolotājai Evai Jākobsonei.

Piekļūstamības paziņojums