Vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds / 20.10.2021

MĀCĪBU EKSKURSIJA uz kinopilsētiņu Cinevilla

Cinev1Cinev2Skolas soma LV100 krasains CopyMĀCĪBU EKSKURSIJA uz kinopilsētiņu Cinevilla
22.09.2021. 9.g klase

Ar Latvijas skolas somas atbalstu 9.g klase 22. septembri devās izzinošā mācību ekskursijā uz  kinopilsētiņu “Cinevillu”.
Ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar lielāko filmēšanas laukumu Baltijā un kino industrijas “virtuvi”.  Pēc ekskursijas iespaidu bija daudz:

• Kinopilsētiņas apmeklējums mūs aizveda pagātnē- iepazinām 19. gadsimta pilsētvidi ar tās raksturīgajām iezīmēm.
  • Mums patika senā Rīga, tās šaurās un bruģētās ieliņas, tramvaja līnija ar īstu tramvaju.
  • Mēs bijām pārsteigti, ka kinopilsētiņas teritorija ir tik liela. Tā aizņem 150 ha, no tiem 22 ha ir apbūvēti ar iespaidīgām dekorācijām.
  • Es uzzināju, ka kinopilsētiņu Cinevilla dēvē par Latvijas mazo “Holivudu”.
  • Noteikti Cinevillu ieteikšu kā brīvdienu ceļojumu saviem draugiem, jo tā ļauj “noķert” vēstures sajūtu.
  • Aizraujoša bija foto orientēšanās. Katra komanda saņēma karti, uzdevumu ar fotogrāfiju lapu.

Piekļūstamības paziņojums