Vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds / 20.10.2021

Skolotāju diena - šogad citādāka

Apsveicam 1 okt2Paldies, skolēni, par sirsnīgajiem virtuālajiem sveicieniem, kurus sākām saņemt jau pirms mācību stundu sākuma, jo attālinātās mācības 5.-12. klašu posmā liedza tikšanos klātienē.
Savukārt dienas noslēgumā brīnišķīgs pārsteigumus – skolotāju sapulcē, kas notika Ms Teams vidē, “vadības grožus” pārņēma divpadsmitie. Mēs - skolotāji kļuvām par skolēniem, bet divpadsmitie par skolotājiem. Paldies par fantastisko stundu, par pozitīvo enerģijas lādiņu!!! Stundas mērķis tika sasniegts 100%.
Kaut simtkārt izrunāts, kaut daudzkārt teikts un sacīts, labs vārds kā laimes vērdiņš nekad nenodilst. (K.Apšukrūma)
Saulainu Skolotāju dienu!

Piekļūstamības paziņojums