Vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds / 20.10.2021

Izglītojošas nodarbības pusaudžiem par personīgo higiēnu

HigNo 27.septembra līdz 7.oktobrim 6.abcdeg un 7.abdegl klašu skolēni piedalījās izglītojošās nodarbībās par personīgo higiēnu. Divu nodarbību laikā interaktīvas spēles veidā tika apskatītas sekojošas tēmas: sviedru dziedzeru izmaiņas, pareiza ķermeņa higiēna un apģērba izvēle; roku higiēna, t.sk., roku mazgāšanas nozīme, biežums un pareiza mazgāšanas tehnika; sejas ādas izmaiņas, tās pareiza kopšana; matu un galvas ādas kopšana; mutes dobuma higiēna, t.sk., zobu tīrīšanas nozīme, biežums un pareiza tīrīšanas tehnika; intīmās zonas higiēna.
Nodarbību ietvaros skolēni, veidojot komandas, savā starpā sacentās pielietojot zināšanas un prasmes par dažādiem personīgās higiēnas aspektiem.
Rūpējies par sevi un Tev viss izdosies! https://www.youtube.com/watch?v=Rp7mWgsxz9c
Pēc nodarbībām visi dalībnieki saņems balvās dvielīšus un mitrās salvetes, kā arī informatīvo materiālu "Meitenes, puiši un pubertāte”, bet labākās komandas iegūs specbalvas. Savukārt pedagogi saņems informatīvo materiālu darbā ar 6.–7. klašu skolēniem par personīgās higiēnas jautājumiem.
Izdales materiālus saņemsim pēc skolēnu rudens brīvdienām.

Piekļūstamības paziņojums

Aktuālie jaunumi