Vārda dienu svin: Lolita, Vitolds / 30.05.2023

booked.net

Jaunumi

1. vieta Sabiedrība ar Dvēseli projektu konkursā

Klases telpa30.novembrī Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks pasniedza atzinības rakstu par iegūto 1. vietu Ādažu vidusskolas 6.e klases vecāku īstenotam projektam “Motivējošas izglītojošas telpas izveide Ādažu vidusskolā” konkursa “Sabiedrība ar Dvēseli” ietvaros.
Projekta ietvaros tika iekārtot Ādažu vidusskolas skolēnu izglītības telpu mājīgā un motivējošā vidē, kas dos iespēju piemērot daudzveidīgus mācīšanās stilus, radot harmonisku vidi, nodrošinot labāku gaisa kvalitāti un ērtu, drošu un mācībām stimulējošu atmosfēru skolēniem, kā arī veicinās skolēnu mācīšanās progresu ilgtermiņā.
Projektu īstenoja 6.e klases vienpadsmit skolēnu vecāki ieguldot savu darbu un laiku vasaras brīvlaikā.
Rezultātā iegūtais modernais un mājīgais klases izskats ir izcils, salīdzinot ar ieguldīto nelielo projekta naudu 1500 euro.
UZ PĒTĪJUMIEM BALSTĪTI 5 FAKTI, kāpēc klases telpas iekārtojumam ir liela nozīme:

  • Svarīgi ir gan aprīkot klases telpu ar nepieciešamo tehnoloģisko bāzi, gan harmoniski to iekārtot;
  • Atbilstošs klases gaiss, krāsa un gaisma var palielināt skolēnu mācīšanās progresu pat par 16% katru gadu!
  • Klases mēbelēm ir liela nozīme, ja tās var izmantot dažādu mācību metožu izmantošanai, piem. grupu darbiem.
  • Mājai līdzīgas vides radīšana izglītības telpā noņem spriedzi skolēnos un rada iespēju vairāk fokusēties uz personīgu motivāciju gūt zināšanas neformālā gaisotnē.
  • Svarīga ir gaisa kvalitāte skolas iekštelpās, vairāk skābeklis smadzenēm – labāka spēja mācīties un koncentrēties.

6.e klases vēlējums Ādažu vidusskolai - lai šādas klases ar vecāku līdzdalību top katru gadu, uzlabojot skolēnu labsajūtu un sekmes, kā arī līdzatbildību un rūpes par pašu radīto ! Lai top labākais jauniešiem!
Paldies Ādažu vidusskolas 6.e klases vecākiem – Svarānu ģimenei, Egles ģimenei, Vēveru ģimenei, Sazonavu ģimenei, Romānovu ģimenei, Popadinu ģimenei, Serģu ģimenei, Freibergu ģimenei, Lancmaņu ģimenei.
Video un apraksts par paveikto šeit: https://youtu.be/LBSTf92_rEU

Anete Vaivade, 6.e klases audzinātāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search