Vārda dienu svin: Lolita, Vitolds / 30.05.2023

booked.net

Jaunumi

Seminārs PRIEKAM!

Seminars18. decembrī skolotājiem dāvana - seminārs priekam. Lai palīdzētu atgūt spēkus un prieku pēc kārtējā sarežģītā gada, seminārs Stress un apzinātība skolotāja darbā: kā strādāt līdzsvarotāk un atjaunot dzīvesparu? 
Personiskā līdzsvara nodrošināšana ikdienā ir prasme, kas palīdz ne tikai mums pašiem dzīvot mierīgāk un justies labāk, bet arī tiešā veidā ietekmē mūsu spēju sadarboties ar citiem. Jo līdzsvarotāk jūtamies paši un pilnīgāk spējam apzināties savus resursus un iespējas, jo labāk tiekam galā ar dzīves mainīgo realitāti. 
Semināra laikā ieskatījāmies zinātnes atziņās par stresa veidošanos un ietekmi uz mūsu veselību. Pētījām, kā domāšana pastiprina stresu izaicinošās darba situācijās un kā regulēt emocijas? Mācījāmies metodes, ar kuru palīdzību ir iespējams līdzsvarot sevi gan darbā, gan personiskajā dzīvē.
Seminārā ieguvām: izpratni par stresa cēloņiem ikdienā un tā iespējamo ietekmi uz pašsajūtu un profesionālo produktivitāti;  izpratni par stresa ietekmi uz saskarsmi un sadarbību ar citiem cilvēkiem; iemaņas atpazīt sev raksturīgos stresa cēloņus un veidus, kā tos novērst vai mazināt; praktiskus, ikdienā izmantojamus ieteikumus un praktiskas iemaņas ikdienas stresa mazināšanai.
Paldies RTU Bērnu un jauniešu universitātei par šo iespēju. Paldies lektoriem Indrai Majorei-Dūšelei, Mg.Psych,Mg.Ves.Apr. un Sandim K. Dūšelim, Mg.Psych.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search