Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Jauns gads, jaunas ieceres, jauni ceļojumi!

1 WhatsApp Image 2022 01 28 at 15 11 51 1 CopyĀVS PII grupiņas janvārī devās ceļojumā apkārt pasaulei. Vai eskimosiem nesalst? Kā slido pingvīni? Kur var sastapt troļļus un citas mītiskas būtnes? Vai ziemā var nokļūt vasarā? Kas ir tukani un kādā valodā runā Brazīlijā? Cik kg lapu dienā apēd koala? Lai ceļojums sagādātu prieku, ļoti svarīga loma ir tā plānošanai! Kad galamērķis izvēlēts, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, audzinātāju radošajām idejām , vecāku atbalstam, bērnu zinātkārei un spilgtajām fantāzijām, mācību process izvērtās patiesi aizraujošs un interesants. Ābecītes audzēkņi ceļoja uz Austrāliju, Burtiņi uz Ziemeļvalstīm, Rakari uzzināja, kas notiek aiz polārā loka, bet Cipariņi un Kāpēcīši gozējās saulē un izzināja džungļu likumus.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search