Vārda dienu svin: Edijs, Edvīns / 16.05.2022

Projekta darbs “Gadalaiki” 1. klašu skolēniem

1 IMG 20220311 WA0003 CopyNo 7. marta līdz 11. martam, 1.abcdegikln klašu skolēni veica projekta darbu “Gadalaiki.”
Tēma “Galadaiki” tika aplūkota un pētīta vairākos mācību priekšmetos - latviešu valodā, matemātikā, dizainā un tehnoloģijās, vizuālajā mākslā, dabaszinībās, angļu valodā.
Skolēni darbojās grupās, mācījās sadarboties, kā arī strādāja individuāli veicot dažnedažādus uzdevumus, piemēram, gadalaiku lietussargus vizuālajā mākslā un dizainā/tehnloģijās, latviešu valodā grupēja gada mēnešus pa gadalaikiem, kā arī sakārtoja secībā, bet matemātikā aprēķināja apģērbu izmaksas katram gadalaikam.
Rezultātā tapa gadalaiku un mēnešu atgādne, ko izvietoja pie klases durvīm, kā arī dekoratīvs noformējums skolas gaitenim un logiem ar gadalaiku lietussargiem. FOTO

Dace Zbitkovska, sākumskolas skolotāja

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv