Vārda dienu svin: Edijs, Edvīns / 16.05.2022

booked.net

Jaunumi

Dāvinājums Dienas aprūpes un rehabilitācijas centram Ādažos

1 Dienas c7A51A687 5AFF 40BD 8605 32A8ED9843E1Pretī sākumskolai drīz durvis vērs jaunais Dienas aprūpes un rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem un pieaugušajiem ar garīgās attīstības traucējumiem.
Ādažu sociālajā dienestā bijām uzzinājuši, ka varam iepriecināt centra iemītniekus, dāvinot Lego. Tādēļ aicinājām ikvienu Ādažu vidusskolas skolēnu ziedot dažus klucīšus kopīgai dāvanai. Visaktīvāk šajā akcijā iesaistījās sākumskolas skolēni, atbalstu guvām no "lielās skolas" 5. klašu skolēniem un pirmsskolas "Burtiņu" grupiņas bērniem. Paldies ģimenēm, kuras ziedoja Lego komplektus!
Esam gandarīti, ka mums izdevās iecerētais. Ceram, ka šī akcija ikvienu darījusi iejūtīgāku un tolerantāku attieksmē pret līdzcilvēkiem!
23. martā dāvinājumu nogādājām Dienas centrā. Sociālā dienesta darbiniece Iveta ar prieku mūs sagaidīja un izvadāja arī nelielā ekskursijā pa centru. Priecājamies, ka mūsu sarūpētais dāvinājums nodarēs.

Ilze Dreimane, 3.c klases audzinātāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search