Vārda dienu svin: Edijs, Edvīns / 16.05.2022

Skolu atkarības profilakses programmas “UNPLUGGED” 8.pilotnodarbība “Ballīšu karalis/karaliene”

IMG 20220328 WA0005Spējai nodibināt un uzturēt draudzīgas attiecības ir liela nozīme mūsu emocionālajā un sociālajā labklājībā. Jauniešiem bieži ir grūtības tuvoties citiem – īpaši saviem vienaudžiem – un uzsākt vēlamo saziņu un attiecības. Jaunieši bieži jūtas neērti, mēģinot izteikt vai saņemt pozitīvus komentārus.
 28. martā 7.e klases skolēniem programmas “UNPLUGGED” 8.nodarbība “Ballīšu karalis/karaliene”. Šī nodarbība deva iespēju apgūt attiecību veidošanas prasmes. Skolēni mācījās kā ballītē uzsākt sarunu, kā justies pašpārliecinātiem jaunā vidē un pārvarēt mulsumu. Skolēni guva pieredzi saziņā ar citiem; atpazīt un novērtēt citu cilvēku pozitīvās īpašības (pozitīvas atsauksmes); mācījās pieņemt pozitīvas atsauksmes; apguva neverbālās un verbālās saziņas veidus saskarsmē ar citiem un pārdomāja, kā tas tiek darīts.

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv