Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Starptautiskais pilsoniskās izglītības pētījums (ICCS 2022)

foto14. aprīlī Ādažu vidusskolā notika Starptautiskās izglītības sasniegumu novērtēšanas asociācijas (IEA) Starptautiskais pilsoniskās izglītības pētījums ( Internacional Civic and Citizendship Education Study, ICCS 2022). Šis ir pasaulē lielākais starptautiskais un vienīgais pilsoniskās izglītības pētījums. Pētījuma mērķis ir izpētīt jauniešu sagatavotību pildīt savus pilsoņa pienākumus, noskaidrot astoto klašu skolēnu zināšanu līmeni pilsoniskajā izglītībā.
8.c klase pētījumam bija izraudzīta nejaušā veidā ar datorizēta algoritma palīdzību. Paldies visiem 8.c klases skolēniem par nopietnu attieksmi pētījuma gaitā un klases audzinātājai par atbalstu.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search