Vārda dienu svin: Edijs, Edvīns / 16.05.2022

booked.net

Jaunumi

Sveicam Mātes un Ģimenes dienā!

1 IMG 5251 Copy6. maijā skolas dramatiskais pulciņš ar pasakas “Varžu princese” iestudējumu sirsnīgi sveica visus skaistajos pavasara svētkos. Šajā pasakā ir divas galvenās domas: palīdziet jūs, un jums palīdzēs; nepārvarama zinātkāre var radīt lielas ciešanas visiem cilvēkiem. Šī pasaka māca mums: paklausīt saviem vecākiem, pat ja viņu lūgumi šķiet dīvaini, uzticēties saviem mīļajiem un nebūt pārāk ziņkārīgiem, māca pacietību, māca atbildēt par savām kļūdām, māca mums - esi pateicīgs, godīgs, laipns! Mācāmies no pasakām!!!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search