Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Erasmus+ projekta Eat right! Move right! Feel right! ietvaros ir aizritējusi pirmā pilnā darba diena

IMG 20220509 WA0116 CopyErasmus+ projekta Eat right! Move right! Feel right! ietvaros ir aizritējusi pirmā pilnā darba diena Turcijā - Gouzi vidusskolā, Kirikkale. Skolēnus laipni uzņēma visi skolas darbinieki un skolēni, sniedzot ieskatu turku mūzikas un dejas pasaulē. Tālāk skolēni darbojās grupās, veidojot seno turku mākslu- ebru. Iepazinās ar Turcijas izglītības sistēmu, skolas dzīvi; tad noritēja katras valsts sagatavotās prezentācijas par valstu kultūrām, tradīcijām, skolām, cilvēkiem, sabiedrību kopumā. Mēs ar prieku izrādījām tautas tērpu detaļas, Latvijas produkciju un dalījāmies ar skaistiem mirkļiem no Dziesmu un Deju svētkiem. Protams, detalizēti tika runāts par sevi un arī mūsu skolu- gan Gaujas ielas, gan Attekas ielas mājām. 7. klašu meitenes lieliski tika galā ar garo prezentāciju! Visas delegācijas iepazinās ar vietējo skolu un skolēniem, piedalījās mācību procesā. Neizpalika tradicionālie ēdieni un dejas! Turpināsim strādāt visas nedēļas garumā! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search