Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

F. Circeņa piemiņas turnīrs beidzot atkal klātienē!

F CircenisĀdažu vidusskola sadarbībā ar Latvijas šaha federāciju rīko Fēliksa Circeņa piemiņas turnīru šahā 2022. gada 28. maijā plkst. 11.00 Ādažu vidusskolā. Turnīrs notiks pēc Šveices sistēmas 7 kārtās; laika kontrole uz visu partiju 10 minūtes un 5 sekundes klāt par katru izdarītu gājienu. Obligāta iepriekšējā pieteikšanās līdz 2022. gada 27. maijam uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Uzvarētājus apbalvos ar diplomiem, kausiem, naudas un pārsteiguma balvām! Speciāla balva būs arī labākajam Ādažu vidusskolas skolniekam!
Visi Ādažu vidusskolas šaha spēles cienītāji bez dzimuma un vecuma ierobežojumiem laipni aicināti. Ādažu vidusskolas pārstāvjiem nav jāmaksā dalības maksa.

Turnīra direktors, FIDE meistars Jānis Grasis

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search