Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

Praktisko darbu nedēļa sākumskolā “Ārā no soliem!”

IMG 6437No 23. līdz 27. maijam sākumskolas skolēni ikdienā ierasto darba kārtību nomaina uz darbošanos praktiski, sadarbošanos vairākām klasēm kopā, došanos garākos vai īsākos pārgājienos. Lai viens otru labāk iepazītu, skolēni kopā gatavoja savas spēles un spēlēja ģimenēs iecienītās galda spēles. Gatavojoties vasaras brīvlaikam, svarīgi visiem kopā noskaidrot, kā to pavadīt droši, interesanti un izzinoši. Ar nepacietību tika gaidīts muzikālais karaoke, tautas bumbas turnīrs un sagatavoto izrāžu pirmizrādes. Varbūt kādam skolēnam šī nedēļa būs likusi padomāt par savu nākotnes profesiju – Kas zina? Iespējams, ka starp mums ir kāds topošais arhitekts, režisors, aktieris, mākslinieks. Foto
Aktīvi, atraktīvi, izzinoši, jautri, pavadīta nedēļa!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search