Vārda dienu svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis / 29.09.2023

booked.net

Jaunumi

Rekordliels dalībnieku skaits F.Circeņa piemiņas turnīrā!

lsf article big 20220529185408850609Ādažu vidusskolā 2022.gada 28.maijā tika aizvadīts jau piektais pēc skaita F.Circeņa piemiņas turnīrs šahā, kas šoreiz pulcēja 61 dalībnieku, kuri startēja zem 7 karogiem: Latvijas, Lietuvas, Francijas, Spānijas, Ungārijas, Kanādas un FIDE karoga. Turnīrs notika pēc Šveices sistēmas 7 kārtās; laika kontrole uz visu partiju bija 10 minūtes un 5 sekundes klāt par katru izdarītu gājienu. Tik plaša ģeogrāfiskā pārstāvniecība F.Circeņa piemiņas turnīrā vēl nebija bijusi! Priecēja arī lielais dalībnieku skaits no Ādažu novada.
Savu augsto klasi apliecināja Aleksandrs Motiļevs, kurš ir bijis gan Krievijas, gan Eiropas čempions, bet šajā turnīrā startēja zem FIDE karoga. Pārspējot savu sīvāko sāncensi, zem Spānijas karoga spēlējošo Spānijas lielmeistaru Alekseju Širovu, Aleksandrs Motiļevs ieguva 7 punktus no 7 iespējamajiem un pelnīti ieguva pirmo vietu. Turnīrā otro vietu izcīnīja Spānijas lielmeistars Aleksejs Širovs, kurš ieguva 6 punktus (vienīgais zaudējums Aleksandram Motiļevam), bet trešo vietu ar 5,5 punktiem izcīnīja Rīgas FIDE meistars Nikolajs Katišonoks. Tālākās vietas ar 5 punktiem jau dalīja vairāki šahisti, bet pēc koeficienta 4.vietā Baltezera pārstāvis Jurijs Agafonovs, piektais rīdzinieks Aivars Laizāns, bet sestais Rīgas parstāvis Igors Ivanovs. No senioriem S50 grupā spēcīgākais bija rīdzinieks Kārlis Gobleja, bet S65 grupā Salacgrīvas pārstāvis Aivars Skuja. Starp dāmām labākais rezultāts bija Daugavpils pārstāvei Stefānijai Dombrovskai, bet labākais rezultāts starp ādažniekiem bija FIDE meistaram Jānim Grasim.
Apsveicam labāko Ādažu vidusskolas pārstāvi Gustavu Hugo Jokstu, kurš saņēma speciālo Ādažu vidusskolas balvu!
Liels paldies Ādažu vidusskolas vadībai, jo sevišķi Česlavam Batņam un Dacei Dumpei, par sadarbību turnīra organizēšanā, kā arī biedrības “Ādažu uzņēmēji” valdes priekšsēdētājam Uldim Štēbelim par sagādātajām pārsteiguma balvām.
Tiksimies atkal pēc gada maija pēdējā sestdienā nu jau sestajā Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrā!
Sīkāka informācija un fotogalerija – skatīt šeit: https://sahafederacija.lv/raksti/1653/rekordliels-dalibnieku-skaits-feliksa-circena-pieminas-turnira/

Turnīra direktors, FIDE meistars Jānis Grasis

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search