Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Pēdējā skolas diena sākumskolā

1 IMG 20220531 WA000531.maijs - skolā skan ierastais "Labrīt! " un katrs dodas uz savu klasi, lai vēl mirkli būtu kopā - paspēlētu kādu spēli, izdejotu kādu deju, pateiktu vēlējumus un saņemtu kādu aizraujošu vasaras uzdevumu. Paši čaklākie trešklasnieki saņēma Atzinības rakstus par augstiem sasniegumiem mācībās. Pirmklasnieki lepni rādīja savus sertifikātus, bet otrklasnieki priecājās par klašu audzinātāju sarūpētajām pateicībām.
Īpaša un satraukuma pilna šī diena bija ceturto klašu skolēniem un viņu audzinātajām. Skolēni kopā ar saviem skolotājiem bija sagatavojuši koncertu "Paliec sveika, sākumskola!". Tajā redzētais un dzirdētais radīja prieku pašiem māksliniekiem, viņu klases biedriem, skolasbiedriem, skolotājiem un skolas darbiniekiem.
Skolēni rādīja dejotprasmi, mūzikas instrumentu spēli, skatuves runas prasmi un teatralizāciju, kuras apguva skolā un ārpusskolas pulciņos. Skolēni un skolotāji saņēma arī atzinības rakstus.
Uz tikšanos jau 1.septembrī!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search