Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

Imanta Ziedoņa fonda Viegli  izlaušanās spēle “Blēņas un pasakas”

Blenas pasakas1Blenas pasakas2Blenas pasakas3Skolas soma LV100 fotoImanta Ziedoņa fonda Viegli  izlaušanās spēle “Blēņas un pasakas”
30.05.2022. 5.b klase
Ādažu vidusskolas 5.b klase š. g. 30. maijā piedalījās Imanta Ziedoņa fonda Viegli izglītības iniciatīva Ziedoņa klase izlaušanās spēlē “Blēņas un pasakas”
Spēles princips ir balstīts uz sadarbību, lasītprasmi un loģiku. Interaktīvās nodarbības ievaddaļā skolēni papildina un nostiprina zināšanas un kultūras izpratni par Imanta Ziedoņa un citu rakstnieku personībām un daiļradi. Savukārt, galvenā nodarbības daļa veltīta padziļinātai Imanta Ziedoņa pasaku iepazīšanai no grāmatas Blēņas un pasakas, akcentējot rakstnieka vērtības. Komandai kopīgi jāveic dažādi savstarpēji saistītu uzdevumu virknējumi, kas attīsta caurviju prasmes - lasītprasmi, radošumu, sadarbību un līdzdalību.
Skolēnu iespaidi:
Ievaddaļā sadalījāmies 3 grupās un izspēlējām 10 jautājumu testu par dažādu rakstnieku dzīvi un daiļradi. Tas mums patika, jo atklājām, ka ir daudz zināšanu par latviešu rakstniekiem un to darbiem. Uzzinājām arī daudz jauna.
Izlaušanās spēlē, iepriekš sadalītajās grupās, tikām nosūtīti istabās, kas atbilda trijām I.Ziedoņa pasakām: Kroko un dils; Suns-Funs un Pasaka par pogu. Kopā bija jāatslēdz 5 slēdzenes un jāsameklē šifri šīm atslēgām. Pārliecinājāmies, ka protam sadarboties.
Iepriekš klasē bijām visas pasakas noklausījušies, tādēļ tas mums atviegloja izlaušanos no istabām. Jauki bija, ka spēles vadītāja un klases audzinātāja deva arī norādījumus un sadarbojās ar mums ar rācijas palīdzību. Visu grupu izlaušanās laiks bija 41minūte, kas bija ļoti labs sasniegums. Vārdus, kurus bija kopīgi jāatšifrē un jāsaliek frāze bija- Dzīves jēga ir prieks!
Paldies skolai, skolotājai un vecākiem par doto iespēju apmeklēt fonda Viegli Ziedoņa klases izlaušanās spēli “Blēņas un pasakas”!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search