Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Izglītojošs pasākums “Ja Tu robots neesi, atceries dzert ūdeni!”

0 CopyNo 13. līdz 16. septembrim 1.abcdegikln, 2.abcdegikln klašu skolēni un Ādažu PII grupiņu “Ābecīte”, “Burtiņi”, “Cipariņi” bērni piedalījās izglītojošā pasākumā “Ja Tu robots neesi, atceries dzert ūdeni!”. Pasākuma laikā bērni kopā ar tēliem robotu Patu un dārznieku Dario dažādu izzinošu aktivitāšu veidā pētīja: kādi ir ūdens labie darbi organismā, kad cilvēkam visvairāk nepieciešams ūdens, kā atpazīt ūdens trūkumu organismā, kā izvēlēties labākos dzērienus, kas atveldzēs slāpes. Skolēni aktīvi darbojās un izvēlējās 3 lietas, kas nepieciešamas: palīdzot vecmāmiņai dārza darbos, spēlējot futbolu sporta stundā, sauļojoties pludmalē, mācoties matemātiku, mājās slimojot. Starp katras skolēnu grupas izvēlētajām lietām bija ŪDENS PUDELE. Eksperimenta laikā ar ūdeni skolēni vēroja, kā atveras ziediņi un izlasīja katra zieda vēstījumu – ja dzersi ūdeni: Tavam ķermenim būs vieglāk atbrīvoties no nevajadzīgajām vielām! Tev būs labāks noskaņojums! Tev būs vieglāk izturēt karstumu! Tev būs vieglāk kustēties! Tev būs vieglāk domāt!
Nodarbības laikā skolēni uzzināja, ka dienas laikā vajadzētu izdzert 6 glāzes ūdens un nevajadzētu lietot vairāk par 5 tējkarotēm cukura, saldinātajiem dzērieniem labāk pateikt “NĒ!”. Katrs skolēns saņēma garšīgo un veselīgo ogu dzērienu receptes, informatīvu materiālu un uzlīmes, lai pierastu padzerties un atzīmētu izdzertā ūdens daudzumu, kā arī brīnišķīgu Ūdens pudeli, lai būtu katram iespēja padzerties pēc nepieciešamības.
Paldies par nodarbību! Gatavojamies radošo darbu konkursam “Uzlādējies ar ūdeni!”, zīmējam savu sapņu pudeli – trauku no kura vēlētos padzerties. Veiksmi!!!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search