Vārda dienu svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis / 29.09.2023

booked.net

Jaunumi

Projektā “Sporto visa klase”

Sp v kl 2LLOK projekts “Sporto visa klase” norisinās jau devīto reizi. Dalību projektā pieteica Ādažu vidusskolas 2.l klase un 28. oktobrī skolēni kopā ar klases audzinātāju Ivetu Akopjanu un sporta skolotāju Edgaru Klibusu devās uz LOK rīkotā projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumu Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā. Pasākuma rīkotāji bija parūpējušies par neaizmirstamu pasākumu vairāku stundu garumā. Dalībniekus īpaši sveica mūsu olimpieši- pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, šķēpmetēja Līna Mūze un smaiļotājs Roberts Akmens. Skolēniem bija iespēja tikt pie viņu autogrāfiem. Pasākuma ietvaros jaunajiem dalībniekiem (arī 2.l klasei) kā piederības zīme tika pasniegts karogs un skolēni deva īpašu zvērestu. Pasākuma izskaņā uzstājās grupa “Bermudu Divstūris”, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu dalībnieku. 2.l klase saka paldies skolas vadībai par iespēju piedalīties šajā projektā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search