Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Noslēdzies projekts "Kontakts Ādaži"

PHOTO 2022 11 21 17 09 15PHOTO 2022 11 21 17 09 16No 2022.gada 11.augusta līdz 17.decembrim, Ādažu vidusskolā tika īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas atbalstīts projekts "Kontakts Ādaži".
Projekta galvenais mērķis bija popularizēt Ādažu vidusskolas pašpārvaldi, parādot kādas iespējas parlaments var sniegt skolēniem, organizējot izglītojošas aktivitātes, kas veicina jauniešu parlamenta kompetences un prasmes medijpratībā un sava publiskā tēla pilnveidošanā.
Projekta ietvaros tika veidotas divas veida aktivitātes: skolēnu parlamenta (HCP) popularizēšana; sarunas ar Latvijā zināmiem cilvēkiem.
Tika organizēti skolēnu iedvesmas mēneši (novembris un decembris), kuru ietvaros notika 4 interesantas un ļoti vērtīgas sarunas ar gan sabiedrībā pazīstamām, gan skolā zināmām personībām.
Pirmā saruna 11. novembri svinot notika ar Eiropas parlamenta deputāti Daci Melbārdi. Melbārdes kundze dalījās pieredzē gan par savu karjeru un ikdienu, gan par to, kā būt līderei un sievietei politikā.
Uz otru sarunu aicinājām Ādažu vidusskolas absolventu, aktieri Artūru Breidaku! Artūrs ļāva ieskatīties savas profesionālās dzīves aizkulisēs. 
Arī trešā saruna notika ar skolas absolventu, vienu no Ādažu vidusskolas skolēnu parlamenta aizsācējiem Ričardu Murānu. Ričards iedvesmoja ne tikai parlamenta, bet visus skolas jauniešus nebaidīties īstenot savas idejas un papildināt skolas dzīvi ar košām idejām.
Pēdējā saruna notika piedaloties grupas "Citi zēni" solistam Jānim Pētersonam. Jānis dalījās pieredzē gan par savu ikdienu, apvienojot mūziku ar profesionālo karjeru, gan par grupas dzīvi, šovu Dejo ar zvaigzni, un iedvesmoja skolēnus īstenot savus sapņus un piepildīt dzīvi.
Sarunu apmeklētāji pēc katras no tām bija ļoti iedvesmoti un motivēti. Ticam, ka šādas sarunas skolā ieviesīsies kā tradīcijas un tiks turpinātas arī nākotnē. 
Paldies ik katram, kas atnāca un iedvesmojās HCP iedvesmas mēnešu ietvaros!
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search