Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Eiropas kluba “Mazie eiropieši” 20-gadu jubilejas pasākums

1 D5516139 1144 4DB1 9A6A 9C22C59597E12 ACCFF7E1 61E6 47A6 A880 1BB300EE77E41. februārī Ādažu vidusskolas EPVS un Eiropas klubs svinēja pastāvēšanas 20 gadi. Pasākums aizsākās ar prezentācijām – Kas mēs esam?, retrospekciju -10 Euroscola projekti klubā un kluba simbolam veltītas filmas (Egdars Zausajevs, Jānis Oto Vismanis, lomās - kluba vecākās grupas biedri) demonstrējumu. EPVS dalībniekiem šis ir bijis jaudīgs darbības periods – EPVS atklāšanas pasākums, Euroscola 25/20/2023, VII Eiropas klubu konferences organizēšana, dalība akcijā – Iekāp deputāta kurpēs, ierakuma sveču liešana, plānotā dalība YEYS23 Briselē un kluba gadadienas organizēšana. Sevi pieteica arī jaunākā grupa ar paveiktā darba prezentāciju– skolotāju Daces Matisones, Ievas Miķelsones vadībā. Tika prezentēta arī Eiropas kluba vēsturei veltītās grāmatas 1. daļas pirmuzmetums – Eiropas klubs un Euroscola.
Gadadienā klubu sveikt bija ieradusies skolas direktora p.i. Solvita Vasiļevska un direktora vietnieces – Dace Dumpe, Aija Krūze, Sarma Jēkabsone, Aiga Mikasenoka, kas ilgtermiņā ir atbalstījušas kluba attīstību un darbību arī Euroscola, un Eiropas dienu ietvaros.
Sveicēju vidū bija arī 6 bijušie kluba prezidenti. Viens no kluba dibinātājiem Edgars Ikstens- Rīgas domes deputāts, Māra Kalniņa- radio NABA raidījumu vadītāja, “Vanadziņš+” soliste, Dominiks Jarmakovičs – kino studijas Lokomotīve CFO menedžeris, Mārtiņš Olšteins- Samsung Electroniks Baltics produktu menedžeris Baltijā, Rūdolfs Piveņš – RTU students un Ģirts Zbitkovskis – Rīgas 1. ģimnāzijas audzēknis.
Saliedētības spēle, atmiņas un sarunas par bijušo un esošo atsvaidzināja atmiņā notikumus 20 gadu garumā, radītās kluba tradīcijas un to nozīmi arī šodien. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja gan tuvāk iepazīties un apmainīties viedokļiem, gan nogaršot S. Vasiļevskas dāvāto kliņģeri un P. Vaļpītere cepto šokolādes vaniļas kūku, kas iespējams kļūs par atjaunotu kluba tradīciju. Emocionāls un piepildīts pasākums, kas iezīmēja turpmākās sadarbības iespējas un  jaunu pieredzi, ko papildināja E. Ikstena devīgi simbolisks dāvinājums, R. Piveņa - Ivara Ijaba grāmata “Nepateicīgie” par latviešu politikas pirmsākumiem un skolas vadības dāvātā dāvanu karte jaunu koku stādījumiem Miera dienas ietvaros.
Foto - Paula Vaļpītere

Sarmīte Savicka

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search