Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Koncertlekcija “Leģendas mūzikā” 

LegendasMuzikaLegendasMuzika1LegendasMuzika2latvijas skolas soma logo krasains 1Koncertlekcija “Leģendas mūzikā” 
07.02.2023. 3. un 4. klase

Koncertprogrammā “Leģendas mūzikā” skolēni iepazīst 20. un 21. gadsimta mūzikas leģendas – mūziku, kas ir ietekmējusi paaudzes un atspoguļo vēsturi. Koncertlekcijas programmā izskanēs mūzika, ko radījusi “Eolika”, Zigmārs Liepiņš, “Līvi”, Imants Kalniņš un citi.
Š.g. 7.februārī Ādažu sākumskolas trešo un ceturto klašu skolēniem bija iespēja vērot un piedalīties koncertlekcijā "Leģendas mūzikā". Tās laikā skolēni klausījās informāciju par grupām "Prāta vētra", Eolika" un "Līvi", kā arī uzzināja par Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Ulda Marhileviča un Raimonda Paula daiļradi. Skolēni arī klausījās un dziedāja līdzi katras  "leģendas" dziesmām un centās atbildēt uz jautājumiem.
Par viktorīnu jautājumiem skolēnu domas dalījās - patika atbildēt pareizi uz jautājumiem (Henrijs,3.kl.), patika viktorīnas un dziesmas (Beāte,3.kl.) patika, ka bija arī grūti jautājumi (Jānis,4.kl) nepatika, ka daudzi kliedza no vietas (Paula,3.kl.), ka mani neieraudzīja, kad pacēlu roku (Dita, 3.kl.), ka daži jautājumi bija par grūtu (Anna,4.kl.).
Gandrīz visi skolēni pēc lekcijas norādījuši, ka patika dziedāt un kustēties līdzi, minot arī konkrētas dziesmas kā "Pasaule, pasaulīt", "Lidmašīnas", "Genoveva" u.c.
Pabeidzot teikumu "Es uzzināju, ka..." , skolēni raksta:

  • Raimondam Paulam otrs vārds ir Ojārs (Enija, 3.kl)
  • kontrabass sver 12 kg (Artūrs, 3.kl)
  • stīgas taisīja no cūku zarnām (Liene, 4.kl)
  • Zigmars Liepiņš dibinājis SWH (Krišjānis, 4.kl)
  • Eolikai ir 40 gadi (Emīlija, 3.kl)

Kopumā pasākums bija lielisks, vienīgi jāpiedomā par skolēnu uzvedības kultūras līmeņa pilnveidi.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search