Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Karjeras nedēļa “Satiec savu augstskolu vai savu tehnikumu!”

1 C3E9E38A 96E5 4041 B24E D00DF040C878tehnCeturtdien, 9. februārī skolā viesojās Ogres Tehnikums
Ogres tehnikums ir mūsdienu prasībām atbilstoša profesionālās izglītības mācību iestāde, kurā sagatavo augsti kvalificētus sava aroda pratējus - tūrisma un reklāmas pakalpojumu komercdarbiniekus, viesmīlības pakalpojumu speciālistus, mākslas komercdarbiniekus, maizes un miltu izstrādājumu speciālistus, koka māksliniecisko izstrādājumu izgatavotājus, mēbeļu galdniekus, būvizstrādājumu galdniekus, interjera noformētājus, multimediju dizaina speciālistus, apģērbu modelētājus, mākslas tekstilizstrādājumu modelētājus, mežsaimniecības tehniķus, meža mašīnu mehāniķus un operatorus, namdarus, saimniecības vadītājus, datorsistēmu un elektronikas tehniķus, grāmatvežus lietvežus un sekretārus. Tāpat tehnikums piedāvā arī tālākizglītības programmas. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search