Vārda dienu svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis / 29.09.2023

booked.net

Jaunumi

Modes skate Ādažu vidusskolas PII

MSKProfesiju mēneša un Draudzības dienas  ietvaros saskatījām  iespēju piedāvāt audzēkņiem gūt jaunu pieredzi - iejusties modeļa tēlā un demonstrēt tērpus, ejot pa Sarkano paklāju. Skatītājus priecēja dažādu tēmu un stilu tērpi, jo tika izrādītas jaunākās kolekcijas:
Modes nams "Cipariem ir nozīme" prezentēja kolekciju "Saldā dzīve"- esam  saldummīļi, zinām, ka saldumi ir ātrākais enerģijas iegūšanas veids un saldumu sortiments ir vesela pasaule ar visdažādāko krāsu, garšu un formu niansēm, katrs varēja pielāgot vizuālās nianses  savām vēlmēm. No saldumiem nav jāatsakās, tikai ir lietas, kas par tiem jāzina! 
Draugus iegūst un par draugiem kļūst, draudzība ir viena no vispārcilvēciskajām vērtībām. ''Kāpēcīši" to  atspoguļoja savos tērpos un aksesuāros, akcentējot sarkano krāsu un sirds simbolus.
Grupas "Rakari" audzēkņi, iedvesmojušies no  dažādu pasaku un filmu  varoņu tēliem, piedāvāja "Netradicionālo modi".
"Ābecīte" radošā komanda aktualizēja kosmosa tēmu-"Pilnīgs kosmoss"- neaptveramais plašums kopš cilvēces pirmssākumiem rosinājis cilvēku iztēli, liekot tam piedēvēt fantastiskas īpašības. Tieši kosmosā rodas zvaigznes un meteorīti, lido satelīti un starpplanētu kuģi. Jo vairāk nezināmā, jo vairāk vietas fantāzijai.
Modes dienā, Burtiņu grupas bērni prezentē savas nākotnes profesijas, saistot tās ar jauna bērnudārza celtniecību, atklāšanu un darbību.Par iestādes būvniecības procesu rūpējās celtnieki un būvnieki- Emīls D., Emīls P., Nauris, Valters. Par bērnu un darbinieku drošību un veselību, ikdienā rūpējas policists, apsargs- Gustavs ; bērnu dakterīte- Nellija. Bērnudārza direktors, vadītājs, profesors un pats galvenais iestādē- Ronalds. Bērnudārza vietniece, dažādu ārzemju projektu vadītāja, tulks (visās valodās)- Benedikta. Saimniecības daļas vadītāja bērnudārzā- Sanita. Grupiņu audzinātājas, skolotājas- Patrīcija, Ance. Mūzikas skolotājas un ĻOTI slavenas pasaules dziedātājas- Anna, Terēze. Bērnudārza baseina nodarbību treneris, profesionāls nirējs, ūdens pasaules izzinātājs- Arno. Gardu ēdienreižu (četras reizes dienā) nodrošina galvenie pavāri- Kristens un Sofija, konditors- Keitija.
Tērpi bija gatavoti no visdažādākajiem materiāliem – vecāku apģērba, papīra, kartona kastēm, polietilēna maisiņiem, dzijas, kokteiļu salmiņiem, folija u.c.
Pateicoties sadarbībai ar audzēkņu vecākiem un radošai pieejai, maza ideja pārvērtās par fantastisku pasākumu. Paldies, vecāki! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search