Vārda dienu svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis / 29.09.2023

booked.net

Jaunumi

Muzikālais konkurss “E- faktors”

0123. februārī skolā norisinājās Eiropas kluba organizētais muzikālais konkurss - E faktors, kas noritēja jau trešo reizi. Pārstāvēti bija dažādi mākslas veidi. Piedalījās vokālisti, klarnetists un deju un bungu solo, rokgrupa. Žūrijā bija Ādažu vidusskolas direktora p.i. S.Vasiļevska, direktora vietniece S.Jēkabsone, kluba vadītāja S.Savicka un bijušie klubisti, muzikālo konkursu dalībnieki - Māra un Ojārs.
Konkurss sākās ar muzikālu veltījumu Ukrainai ko izpildīja Gustavs Rullis. Konkursa viesis bija Patrīcija, kas nu jau trešo reizi piedalījās E - faktorā. Viņai pievienojās vokālistes Marta un Kamilla. Jaunums bija klarnetes solo - Vestarda izpildījumā un deju popūrijs, ko izpildīja Leo Erlends. Konkursa kulminācija bija rokgrupas "Amfora" pirmais koncertpriekšnesums ar savu orģināldziesmu.
Pasākumu vadīja kluba prezidents Jānis Oto un klubists Aleksis. Bija arī skatītāju simpātiju balvas balsojums, kas sakrita ar žūrijas vērtējumu. 182 skatītāji bija balsojuši par visiem dalībniekiem, taču galvenās balvas ieguva "Amfora" 61/182 arī zelta diploms un Vestards 57/182 un sudraba diploms. Bronzas diplomu saņēma Kamilla par izcilu vokālu sniegumu. Savukārt - nākotnes zvaignes titulu saņēma Gustavs Rullis par izcilu bungu solo, viesa diplomu saņēma Patrīcija, emocionālāko - Marta un radošāko- Eilands.
Diploma - plates un plakāta dizaineris bija Edgars. Daudzus organizatoriskus darbus veica Patrīcija, Ralfs, Krists, Kristjans. Pasākums guva lielu skatītāju atsaucību.   Foto   Video
Paldies par skolas vadības atbalstu un I.Jonānes kundzes dzelteno tulpju dāvinājumu konkursa dalībniekiem.
Foto - Paula, video - Jānis, Karlīna

S.Savicka

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search