Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Februāris – Profesiju mēnesis ĀVS PII grupiņās

0 prFebruāris - Profesiju mēnesis, kura ietvaros Ādažu vidusskolas PII grupās ciemojās vecāki, lai  praktiski un uzskatāmi iepazīstinātu bērnus  ar savām profesijām.
Kādi ir bankas darbinieka  galvenie darba pienākumi un uzdevumi? Bērni uzzin, kā dažādos laikos un dažādās valstīs mainās naudas vienības, mācās izprast naudas  nozīmi cilvēka dzīvē, iepazīst, kas ir bankas karte, tās galvenās funkcijas.
Konditors, interesants un aizrautīgs  piedzīvojums saldumu pasaulē, kā ari iespēja pašiem iesaistīties gardumu gatavošanā.
Orkla Latvija ražotne Ādažos –  interesants stāstījums par drošu darba vidi; speciālo apģērbu; uzņēmuma vērtībām un ražotnes darbību visā pasaulē.
Transporta loģistikas darbinieks  iepazīstina ar sarežģīto, bet interesanto darba specifiku, bet degvielas piegādes plānotājs sniedz informāciju par precīzu un efektīvu degvielas piegādi uzpildes stacijām.
Kosmetologs  sniedz zināšanas par ādas kopšanu un lutina ar  skaistuma procedūrām  arī pašus  bērnus.
Darbs ZOO dārzā, izrādās, nav tikai dzīvnieku samīļošana un barošana, bet ļoti atbildīgs un fiziski smags darbs!
Mums bija iespēja satikt pat īstu Laimes nesēju- Skursteņslauķi! Pateicoties iedvesmojošajam stāstījumam, vairums grupas puišu nākotnē cer par tādiem kļūt, kaut gan Latvijas armijas karavīru viesošanās reizē rodas dilemma- varbūt, tomēr NBS!
Viesojāmies arī skolas virtuvē, kur top veselīgās brokastis un gardās pusdienas, veselības kabinetā, lai zinātu, kā rīkoties neveiksmes gadījumā, bibliotekā, kur iespējams tikt pie sev interesējošas lasāmvielas! Devāmies ekskursijā uz Ādažu Čipsu ražotni, lai piedalītos uzturklases radošajā darbnīcā.
Sirsnīgs paldies, mīļie vecāki, par atsaucību, ieinteresētību un iesaisti bērnu izglītošanā! Tieši daudzpusīgā pieeja sniedz vislielāko ieguvumu.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search