Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

PII marta mēneša tēma “Pasaule mums apkārt”

1Šodien Ādažu vidusskolas PII audzēkņi, marta mēneša tēmas “Pasaule mums apkārt” ietvaros, tikās ar Nezinīti un Mēness Bosu (SIA Brīnumzemīte), lai atkārtotu, cik svarīgi  saudzēt un aizsargāt Dabu, un, kā ikviens no mums varam kļūt dabai draudzīgāki. Palīdzējām Nezinītim izprast atkritumu šķirošanas nozīmi, dziedājām un minējām mīklas. Tikai visiem kopā mums var izdoties radīt pozitīvas pārmaiņas! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search