Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Izglītojošas nodarbības “Psihiskā veselība”

 IMG 20230403 082834No 3. līdz 5. aprīlim grupu nodarbībās “Psihiskā veselība” piedalījās 6.bcdg, 7.b, 8.deg un 9.b klašu skolēni, jo ir svarīgi, lai mēs visi justos stipri un veseli ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski, un tāpēc ir jārūpējas gan par savu fizisko, gan psihisko veselību. Spēcīga mentālā veselība ļauj labi justies, viegli mācīties, saprasties ar draugiem un pieaugušajiem, izveidot drošas attiecības un sasniegt dzīvē to, ko vēlas un kas ir svarīgs.

   * Ja nepieciešama palīdzība: Zvani 116111, Bērnu un pusaudžu uzticības telefons

   * Ja pastāv apdraudējums tavai vai otra cilvēka dzīvībai, 113, Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Turpinām skolā strādāt pie tā, lai apgūstu pirmo psiholoģisko palīdzību – vienkāršas zināšanas, tehnikas un prasmes, kas palīdzēs izvairīties no mentālās veselības problēmām, atpazīt tās un sniegt pirmo palīdzību sev pašam vai draugam.

Nodarbības “Psihiskā veselība” pa klašu grupām plānotas līdz mācību gada beigām. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search