Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskola piedalās starptautiskajos izglītības pētījumos

PetijumiStarptautiskajā matemātikas un dabaszinātņu izglītības tendenču attīstības pētījumā TIMSS 2023 18.aprīlī piedalījās 4.e klases skolēni un 20.aprīlī 4.a klases skolēni. Savukārt Starptautiskajā datorprasmju un informācijpratības pētījumā ICILS 2023 19.aprīlī piedalījās 8.e klases skolēni. Plašāka informācija pielikumā.
No 24. aprīļa līdz 28. aprīlim Digitālās nedēļas pasākumiem būs iespējams sekot līdzi LIKTA Facebook, TVNET portālā un citās interneta tiešraidēs. 27. aprīlī tiešsaistes pasākumi būs īpaši veltīti digitālajām prasmēm izglītībā, bet 28. aprīlī – mediju prasmēm un publiskajiem digitālajiem resursiem. Noderīgs resurss – Latvijas Digitālo prasmju partnerības eprasmes.lv. Turpat atradīsiet informāciju par ikvienam piemēroto un lietotājiem draudzīgo Eiropas datu portāla akadēmiju, kurā vienkopus atrodas augstas kvalitātes atvērto datu mācību materiāli!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search