Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Smilšu kino improvizācijas teātra izrādē "Apkārt pasaulei"

Smilsu kino1latvijas skolas soma logo krasains 1Smilšu kino improvizācijas teātra izrādē "Apkārt pasaulei"
21.04.2023.

Š.g. 21. aprīlī visu 5. klašu skolēniem bija iespēja vērot, kā top smilšu zīmējumi par dažādām valstīm, kontinentiem un dzīvniekiem un pašiem iesaistīties smilšu kino improvizācijas teātra izrādē "Apkārt pasaulei" kopā ar smilšu kino mākslinieci Zani Pumpuri-Prāmnieci un improvizatoru Artūru Breidaku.
Smilšu kino – tā ir emocijām bagāta un enerģijas piepildīta māksla, kas no mākslinieka prasa precizitāti, ātrumu un spēju koncentrēties. 5. klašu skolēni ar apbrīnu vēroja, kā māksliniece brīvi un precīzi spēja uzzīmēt cilvēkus, dabu, priekšmetus, izceļot visniecīgākās detaļas. Ar pāris roku kustībām no viena attēla tapa nākošais.
Izrādes veidošanā tika iesaistīti visi skolēni, un kopīgi tika izveidots smilšu stāsta turpinājums par tūristu, kas ieradies paciemot Latviju un Ādažus.
Pateicoties Latvijas skolas somai, 5. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties alternatīvā Teātra mākslas stundā un piedzīvot pozitīvas emocijas. 

Smilsu kino2Smilsu kino3Smilsu kino4Smilsu kino5

 

 

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search