Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Dalība “Čempionāts 2023”

IMG 20230519 WA0011Marta beigās 6.c klase pieņēma izaicinājumu un pieteicās dalībai Čempionātā 2023. Pirmais mājasdarbs, lai iekļūtu pusfinālā, bija labiekārtot kādu vietu skolā vai pilsētā. Skolas B korpusa 3.stāva logos saziedēja mūsu darinātas narcises, tika papildināts zaļo augu stūrītis, kā arī izveidots lielformāta Riču Raču laukums.
Aprīļa vidū saņēmām ziņu, ka esam kvalificējušies pusfinālam, un pirmais pusfināla mājasdarbs bija nofilmēt video, kurā jāataino mūsu izdomāts drošs interneta lietošanas likums. Otrajā pusfināla mājasdarbā bija jāizveido savas klases digitālais karogs. Klusībā cerējām, bet tomēr bijām pārsteigti, kad aprīļa beigās izziņotajā finālistu sarakstā ieraudzījām savu klasi.
19.maijs – diena, kad Bauskas pilskalna estrādē norisinājās “Čempionāta 2023” 6. - 7.klašu fināls. Patīkami satraukti rīta agrumā sēdāmies autobusā un devāmies uz Bausku, kur visu dienu piedalījāmies sporta, veiklības un atjautības aktivitātēs. Tās visas pierādīja, ka tikai savstarpējā sadarbībā ir spēks. Pauzēs izmantojām iespēju, izbaudīt Čempionāta sadarbības partneru – policijas, ugunsdzēsēju, SEB, Papardes zieda, Fizmix, Turības u.c. piedāvājumus.
Lai gan 140 komandu konkurencē uzvaras laurus šoreiz plūca citas klases, mums šī bija lieliska iespēja, pavadīt dienu kopā un iepazīt vienam otru tuvāk nestandarta situācijās ārpus skolas ierastās vides. Šajā dienā esam pārbaudījuši savas spējas, ieguvuši ļoti daudz pozitīvu emociju un noteikti kļuvuši saliedētāki. Kā arī izveidoto digitālo karogu saņēmām pavisam īstu. Nu mums ir klases karogs.
Sakām paldies visiem, kas mūs atbalstīja un uzmundrināja. Noteikti iesakām jebkurai klasei pieņemt šo izaicinājumu nākamajā gadā!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search