Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Ādažu PII grupiņas gatavojas atzīmēt Pasaules bišu dienu

320. maijā tiek atzīmēta Pasaules bišu diena. ĀVS PII grupu audzēkņi, gatavojoties šai dienai, meklēja atbildes uz daudziem sev interesējošiem jautājumiem par bišu dzīvi, konstruēja un skaitīja, zīmēja, līmēja un krāsoja, iedvesmojoties no pasakām, dzejoļiem un stāstiem– “darba pilnas rokas”, gluži kā čaklajiem kukainīšiem ziedu pļavā! Lai viss taptu vēl skaidrāks, 19.maijā pie mums viesojās bitenieks Artis (“Ādažu medus”) , kurš zināja visas atbildes uz vēl nenoskaidrotajiem jautājumiem un iepazīstināja ar biškopības darba piederumiem. Varējām aplūkot bišu stropu un redzēt tā saturu- rāmīšus ar vaska plāksnēm, paturēt rokās dūmkannu, uzvilkt biškopja tērpu un, protams, degustēt medu. Kurš gan nepazīst saldo, smaržīgo, garšīgo un veselīgo medu? Mums bija iespēja pagaršot gan dažādu ziedu, gan ingvera, gan melleņu, zemeņu, aveņu, kazeņu un pat šokolādes medu! Pats bišu strops tika atstāts mums apgleznošanai- te, nu, izvēloties krāsas, jāatceras, ka bites sarkanu krāsu redz kā melnu! Visi dalībnieki nopelnīja un saņēma apliecību par dalību Starptautiskajā bišu dienā! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search