Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

EKSKURSIJA JAUNPILS PILĪ

Mazie mucini 2N1latvijas skolas soma logo krasains 1EKSKURSIJA JAUNPILS PILĪ
“Mazie mūciņi”
20.05.2023.
2.n klase
Ādažu vidusskolas 2.n klase š.g. 20.maijā apmeklēja Jaunpils viduslaiku pili un piedalījās pils muzeja darbinieku organizētajā ekskursijā “Mazie mūciņi”, izspēlējot seno viduslaiku skoliņu, apgūstot iemaņas ieroču atpazīšanā un iemācoties tā laika pieklājības likumus. 
Mūsu ekskursija sākās ar vēlajām brokastīm skaistajā pils teritorijā, ar skatu uz pili. Mūs sagaidīja brīnišķīgi pils darbinieki, kuri ļāva bērniem pārģērbties par mazajiem mūkiem, ar interesi stāstīja, rādīja dažādas pils telpas, un ar dažādām aktivitātēm iesaistīja bērnus, lai viņiem būtu vairāk izprotama, kāda bija dzīve viduslaikos. Bērni ar prieku un lielu interesi tvēra visu jauno informāciju. Mēs baudījām arī gardas pusdienas pils krogā. Pils apskate un pārdomātā programma beidzās ar lielgabala šāvienu.
Bērniem pils šķūņos bija iespēja spēlēt dažādas spēles un aktivitātes, kas paredzētas gan līdzsvara, gan precizitātes, gan veiklības pārbaudei. Bija iespēja iejusties viduslaikos, apgūstot šaušanu ar loku.
2.n klase bija sajūsmā par tik pārdomātu, interesantu un aktīvu programmu Jaunpils pilī. Noteikti iesakām arī citām klasēm izbaudīt šo vietu, pilnveidot savas zināšanas un paplašināt redzesloku.
Mazie mucini 2N2Mazie mucini 2N3

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search