Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Rekordliels dalībnieku skaits F.Circeņa piemiņas turnīrā!

sahs2023.gada 3.jūnijā Ādažu vidusskolā tika aizvadīts jau sestais pēc skaita F.Circeņa piemiņas turnīrs šahā, kas šoreiz pulcēja 104 dalībniekus no 5 valstīm: Latvijas, Igaunijas, Melnkalnes, Ziemeļmaķedonijas un Slovēnijas. Turnīrs notika pēc Šveices sistēmas 9 kārtās; laika kontrole uz visu partiju bija 10 minūtes un 5 sekundes klāt par katru izdarītu gājienu. Tik liels dalībnieku skaits, kas pārsniedz 100, F.Circeņa piemiņas turnīrā vēl nekad iepriekš nebija.  Priecēja arī lielais dalībnieku skaits no Ādažu vidusskolas un novada. Ādažu vidusskolu pārstāvēja Sofija Rimaido (U8), Lorēna Žukova un Kristaps Dārziņš (abi U10), Sabīne Ceriņa, Gustavs Kalniņš, Kārlis Valainis, Milana Žukova un Tomass Draška (visi U14) un Emīls Matīss (U16).
Pirmo reizi šajā turnīrā pirmo vietu ieguva Latvijas pārstāvis Konstantīns Gudovskis no Rīgas, kurš izcīnīja 8 punktus. Otro vietu ar 7,5 punktiem ieguva Nikolajs Krilovs no Jēkabpils, bet trešo vietu vēl viens Jēkabpils pārstāvis Guntis Jankovskis (7 punkti). Tikpat punktu, bet sliktāks koeficients bija rīdziniekiem Artjomam Tolmačovam, Kristapam Krētainim un Rihardam Bekasovam (attiecīgi ceturtā, piektā un sestā vieta). No senioriem S50 grupā spēcīgākais bija rīdzinieks Igors Smorodinskis, bet S65 grupā Jānis Visockis. Starp dāmām labākais rezultāts bija Rīgas šaha skolas pārstāvei Marijai Kuzņecovai, bet labākais rezultāts starp ādažniekiem bija FIDE meistaram Jānim Grasim. Balvas saņēma arī labākie juniori U8, U10, U12, U14, U16 (gan zēns un meitene) un U18 (gan zēns un meitene) kategorijās.
Turnīrā bija arī daudzas pārsteiguma balvas – visjaunākajam dalībniekam (Olivers Smilga no Limbažiem), visvecākajam dalībniekam (Jānis Visockis), visvecākajai dalībniecei (Stefānija Dombrovska no Daugavpils), labākajam Ādažu militārās bāzes pārstāvim (Dragans Medojevičs no Melnkalnes), labākajam Ādažu vidusskolas pārstāvim (Emīls Matīss), labākajam Igaunijas pārstāvim Andresam Karbam, bet balva labākajai F.Circeņa audzēknei pienācās Dzintrai Šteinbergai.
Liels paldies Ādažu vidusskolas vadībai, jo sevišķi Solvitai Vasiļevskai un Dacei Dumpei, par sadarbību turnīra organizēšanā, Ādažu novada Domei par finansiālo atbalstu, kā arī biedrības “Ādažu uzņēmēji” valdes priekšsēdētājam Uldim Štēbelim par sagādātajām pārsteiguma balvām.
Tiksimies atkal pēc gada maija pēdējā sestdienā nu jau septītajā Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrā!

Turnīra direktors, FIDE meistars Jānis Grasis

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search