Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Paziņojums

Lack of access rights - File '/images/Faili/2022_2023/Bildes/1_2.png'

Dalība eTwinning Latvia projektā “Inclusive Early Childhood Education and Care”

1 2No 22. līdz 24. jūnijam Ādažu PII skolotāja Maija Kulinska, pateicoties eTwinning Latvia, piedalījās starptautiskajā seminārā “Inclusive Early Childhood Education and Care” Viļņā. Seminārs bija paredzēts pirmsskolas skolotājiem un sniedza iespēju piedalīties nodarbībās par iekļaujošu izglītību, daudzvalodību pirmsskolās un vecāku un ģimeņu lomu iekļaujošā pirmsskolas izglītībā. Paralēli norisinājās projektu metodes apgūšana un projektu plānošana. Bija iespēja  satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un nodibināt kontaktus, kopīgi diskutēt, iegūt zināšanas, dalīties ar savām zināšanām par iekļaujošās izglītības praksi pirmsskolā, kā arī uzsākt jaunu eTwinning projektu. Tika iesniegts un apstiprināts sadarbības projekts INCLUSION BEGINS WITH “I”. Projekts paredzēts starptautiskai skolotāju un pirmsskolas vecuma bērnu sadarbība, ar mērķi- attīstīt sociālās un emocionālās prasmes, laipnību, empātiju, emociju kontroli, sniegt atbalstu, pozitīvi disciplinēt un iemācīt bērniem parūpēties par savu un līdzcilvēku labbūtību. 
Latviju Maija pārstāvēja kopā ar kolēģēm no Alūksnes novada pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdītis" un Valmieras PII ''Buratino''. Seminārā piedalījās 56 dalībnieki un tika pārstāvētas- Latvija, Lietuva, Austrija, Somija, Vācija, Malta, Moldova, Slovākija, Beļģija, Dānija, Grieķija, Rumānija, Slovēnija, Bosnija Hercogovina, Maķedonija, Portugāle, Spānija.  Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search