Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Eiropas Parlamenta vēstneši starptautiskā projektā Tallinā

001FotoRaigoPajula 3225Ādažu vidusskolas EPVS vēstnieki piedalījās starptautiskajā EPVS pasākumā Tallinā (24.-25.08.) Dalībnieki bija no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas. Latviju vēl pārstāvēja skolēni no Rīgas un Rēzeknes. Galvenā konferences tematika – izglītība, vide, tiesības, Eiropas nākotne. Jānis Oto šo pasākumu raksturo –Divu dienu demokrātisks pasākums Tallinā, kas ietvēra dažādas lekcijas un aktivitātes...Pasākuma svinīga atklāšana, darba grupu izveide un aktīva sadarbība. Nākotnes EP deputāta ideāla meklējumi, demokrātiskas ūdens apgādes dažādu stratēģiju un taktikas izvērtējums, kā pasargāt sevi no mākslīgā intelekta apdraudējuma bija konferences aktualitāte. Brīvība un demokrātija ir jāizcīna un arī jāsargā - par to varēja pārliecināties Tallinas okupācijas muzejā. Sadarbība, viedokļu dažādība un kopīgās idejas prezentācija raksturoja tematisko grupu darbu. Jauni iespaidi, jauni kontakti, jauna pieredze. Noslēguma kulminācija bija Tallinas hipsteru rajonā ar kopsavilkumu, koncertu un svimīgām vakariņām. Projektā piedalījās – Jānis Oto, Jānis Andreas, Edgars, Ketrīna, Aleksis, Paula, Patrīcija, Ralfs un skolotāja S.Savicka. Foto- Raigo Pajula , EK fotoarhīvs. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search