Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Skatuves atklāšana teātra mākslas nodarbībām

Kab Teatris1Kab Teatris2Kab Teatris3Augusts Ādažu vidusskolā aizvadīts īpaši rosīgi, bet vairākas skolas telpas piedzīvojušas pozitīvas pārmaiņas. Pēc latviešu valodas un literatūras skolotāju Zitas Neimanes un Vairas Baltgailes iniciatīvas Ādažu vidusskolas skolēni nu tikuši arī pie skatuves, kuru varēs izmantot gan mācību stundu, gan teātra pulciņa nodarbību, gan pasākumu laikā. Uzņēmīgās skolotājas Zita un Vaira pašas pārdomājušas skatuves dizainu un ar skolas direktores Solvitas Vasiļevskas, tehnisko darbinieku un Zitas ģimenes atbalstu savu radošo ideju pārvērtušas īstenībā. Skatuves atklāšana tika aizvadīta īpaši - skanēja mūzika, dzeja un aplausi. Jau septembrī Ādažu vidusskolas skolēniem būs iespēja kāpt uz skatuves pašiem un saprast, ko nozīmē pārvarēt bailes, būt drosmīgiem un dzirdēt skatītāju sajūsmas pilnās ovācijas!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search