Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2024

booked.net

Jaunumi

Ekskursija uz Daugavpils Inovāciju Centru

0 3 e klase Daugavpils Inovaciju centrs 2Septembra sākumā Ādažu vidusskolas 3.a, 3.g un 3.e klases izmantoja brīnišķīgu iespēju apmeklēt Daugavpils Inovāciju Centru.
Katrai klasei bija iespēja padziļināt savu izpratni par STEM nozari pēc izvēles piedaloties divās darbnīcās - robotikā, kurā bērni paši iemēģināja spēkus programmēšanā, kosmosa jeb raķešu izgatavošanas meistarklasē, vai arī kopīgi veikt ķīmijas eksperimentus iepazīstot aizraujošo vielu un šķīdumu pasauli. Tā bija laba iespēja dabaszinību mācību vielu apgūt interesantāk, visu izmēģinot pašiem.
Pēc nodarbībām skolēni devās iepazīt Inovāciju centra pastāvīgās ekspozīcijas zāles, kuras ir izvietotas vairāk nekā 940m2 platībā. Tajās patstāvīgi varēja izmēģināt kā darbojas dažādi fizikas likumi, apgūt finanšu gudrības, uzzināt par veselīgu ēšanu un ķermeni, kā arī apskatīt šūnas mikroskopā.
Skolēniem lielu sajūsmu sagādāja ekskursijas noslēgumā apskatītais Daugavpils cietoksnis un mini Zoo. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Aktuālie jaunumi

Search