Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

Eiropas sporta nedēļas “Basketbola soda metienu sacensības” uzvarētāju apbalvošana

01 SoANO Starptautiskās miera dienas ietvaros klubs “Mazie eiropieši” aicināja piedalīties basketbola soda metienu sacīkstēs, kurā piedalījās 50 komandas no 5.-12. klasei.
Šodien, 26. septembrī, savukārt Eiropas sporta nedēļas sakarā norisinājās sacensību uzvarētāju pasludināšana un balvu pasniegšana. Kā galvenais viesis un balvu pasniedzējs, bija Mārcis Osis - Latvijas U-23 vīriešu izlases Eiropas kausa 3x3 basketbola bronzas medaļas ieguvējs un Nacionālā kausa 2023 sudraba medaļas ieguvējs. Mārcim bija tas gods ierasties un pasniegt balvas vietā, kurā pavadīja savus skolas gadus. Pasākumu vadīja Jānis Oto un Jānis Andreas, kas Eiropas kluba uzaicinātajam viesim, bija sagatavojuši dažādus jautājumus. Tādejādi Mārcis varēja vairāk ar sevi iepazīstināt auditoriju. Uz jautājumu – Vai ir bijušas šaubas par basketbolu? Mārcis atbildēja: “Protams, ka es domāju. Katram sportistam tādas domas ir, kad apdomā – kāpēc es šito visu daru? Varbūt vienkārši jāķeras pie mācībām? Bet tādos gadījumos ir svarīgi nezaudēt motivāciju, saņemties un nepazaudēt ceļu”. Savukārt uz jautājumu, vai skolas laikā ir apmeklējis pulciņus? “Jā, es gāju korī un tautas dejās. Man patika visi organizētie pasākumi, bet kad sāku iet 10. klasē, bija mazāk laika un bija vairāk jāfokusējas uz treniņiem.” Savās atbildēs Mārcis pieminēja klases audzinātāju – Vitu Reinboomu. Mārcis Osis: “Viņa bija tas cilvēks, kurš mani iedvesmoja, atbalstīja, viņa attaisnoja manas kavētās stundas, lai varētu piedalīties treniņos.” Vita Reinbooma tika uzaicināta uz apbalvošanas ceremoniju, lai satiktu savu bijušo audzēkni.
Mārča Oša novēlējums: “Novēlu katram jaunietim no Ādažu vidusskolas sasniegt un piepildīt savus mērķus un ambīcijas! Galvenais ir nepadoties, lai arī cik grūti ir. Galvenais visiem veselību un sekmes mācībās!”
Godalgotās balvas par basketbola soda metienu sacīkstēm tika pasniegtas šādiem skolēniem – 5. vietas saņēmēji – Kristers Jurdžs 7.b, Leo Lavrovs 6.a, Valters Volkolākovs 10.b, Bruno Horsts 11.a, Darens Vītols 7.l, Zauda Konstante 5.a, Matīss Neimanis 6.b – 4. vietas ieguvēji – Kārlis Plūmīte 6.c,  Lauris Ludboržs 7.a, Rūdolfs Brūms 9.b – 3. vietas ieguvējs – Mārtiņš Lācis 8.g – 2. vietas ieguvējs – Rihards Klaušs 12.e – 1. vieta – Rūdolfs Vite 8.a, kurš ieguva maksimālo punktu skaitu 10/10. Foto
Klubs “Mazie eiropieši” pateicas ikvienam sacīkšu dalībniekam par iniciatīvu. Šī bija iespēja iegūt punktus, kuri summēsies Gada klases ietvaros.

Jānis Andreas (11.b)

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search