Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Jaunumi

“RADOT mūziku” autore viesojas sākumskolā

1 rad muz2 rad muz3 rad muz4 rad muz5 rad muz6 rad muz19. oktobrī sākumskolā viesojās interaktīvo mūzikas mācību materiālu “RADOT mūziku” autore un izveidotāja, mūzikas skolotāja Sintija Kārkliņa.
4.c klase kopā ar skolotāju Sintiju meditēja, ritmizēja, dziedāja, murrāja kā kaķīši, ieklausījās tibetiešu dziedošā trauka skanējumā, spēlēja mūzikas instrumentu bingo. Skolēni improvizēja, sadarbojās grupās, radīja paši savu mūziku.
Stunda paskrēja nemanot un šajā mācību gadā visiem mūsu skolas skolēniem būs iespēja mūzikas stundās izmantot “RADOT mūziku” digitālās dziesmas, teorijas izklāstu, darba lapas, video, testus, špikerus un mūzikas rakstīšanas programmu.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search