Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Saruna ar direktori

1 Popk d10. novembrī, Līdzdalības mēneša ietvaros, notika 5.-12.klašu skolēnu saruna ar skolas direktori, šoreiz ar nosaukumu "Popkorns ar direktori".
Skolēni bija pulcējušies ļoti kuplā skaitā, lai kopā ar direktori pārrunātu dažādas skolas aktualitātes. Viens no galvenajiem sarunu tematiem bija jaunais skolas zvans, kur skolēniem bija iespēja ierosināt savas melodijas un kopā izvēlēties piemērotāko. Direktore arī deva uzdevumu skolēnu grupai "Amfora" izstrādāt īpaši skolai veltītu zvana versiju. Gaidām ar nepacietību! 
Skolēni tika lūgti noteikt 3 foršākās lietas skolā, kur topā izvirzījās dažādi mūsu skolas skolotāji, tai skaitā direktore, skolas pasākumi un notikumi. 
Tā pat, skolēni tika aicināti noteikti 3 lietas, kuras skolā būtu jāuzlabo, un šeit topā izvirzījās skolas tualetes, kuras nepieciešams papildināt ar spoguļiem, dažādi mācību procesa uzlabojumi, piemēram, atvieglotāks mācību process 11. klasēm maija noslēgumā. 
Skolēni bija ļoti aktīvi savu priekšlikumu izvirzīšanās, bet jāatzīst, ļoti aktīvi arī apzinoties paši savu lomu skolas dzīves veidošanā! Esam priecīgi, ka šādas sarunas Ādažu vidusskolā ir kļuvušas par veiksmīgu risinājumu, kā skolēniem tikt sadzirdētiem un iesaistīties skolas lēmumu pieņemšanā! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search