Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Svinam Latvijas dzimšanas dienu

53337733493 47d2c07908 oNovembris visu Latviju ietērpj sarkanbaltsarkanajā krāsā. Mēs ar lepnumu nēsājam sarkanbaltsarkanās lentītes pie krūtīm, kā daļiņu no Latvijas savās sirdīs.
Šodien pulcējāmies Ādažu vidusskolas “aplītī”, lai svinētu mūsu valsts dzimšanas dienu. Svētkos mūs pagodināja Latvijas Republikas Ministru prezidente Evika Siliņa un Ādažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone.
Savā svētku uzrunā skolas direktore Solvita Vasiļevska uzsvēra: “Šis ir laiks, kad varam novērtēt, ka dzīvojam neatkarīgā, brīvā un demokrātiskā valstī, ka mums ir sava valoda, kultūra un vērtības.” Direktore aicināja: “Sargāsim savu valsti! Un visi kopā dāvināsim Latvijai labos darbus, vairosim mīlestību vienam pret otru, labestību un cieņu!”
Svinīgajā pasākumā Ādažu novada pašvaldības darbiniekiem: izpilddirektoram Guntim Porietim,  Juridiskās un iepirkuma nodaļas vadītājai Everitai Kāpai, Finanšu nodaļas vadītājai Sarmītei Mūzei, personāldaļas vadītājai Lailai Raiskumai, kā arī skolas labiekārtošanas darbu speciālistam Vladimiram Kaļevičam un skolas direktorei Solvitai Vasiļevskai tika pasniegts Ādažu vidusskolas skolas žetons – skolas piederības zīme un augstākais apbalvojums- par atbalstu un personīgo ieguldījumu Ādažu vidusskolas attīstībā.
Svētku koncertā visus klātesošos iepriecināja 5. – 12. klašu skolas kora priekšnesums (skolotāja Lāsma Streiķe) un deju kolektīva “Rūta” uzstāšanās (skolotājas Ināra Mičule un Vita Reinbooma). Svētku sajūtu visas dienas garumā radīja Bungu skolas audzēkņi un vidusskolēnu muzikālā grupa “AMFORA”. Foto
Latvijas Republikas Ministru prezidente Evika Siliņa tikās ar Ādažu vidusskolas skolēniem. Ministru prezidente atbildēja uz dažādiem skolēnu jautājumiem, piemēram, par viņas izaicinājumiem un darba grafiku, kāpēc viņa izlēma iesaistīties politikā un citiem. Foto
Pirmssvētku diena noslēdzās ar sirsnīgu ballīti viesmākslinieka Žorža Siksnas dziesmu pavadījumā. Dejoja visi - gan pirmskolas bērni, gan vidusskolēni, gan pedagogi.
Burvīga pirmssvētku diena – gan koncerts, gan tikšanās, gan kopā pavadītais laiks, klausoties Žorža Siksnas dziesmas, dziedot tām līdzi un kopā dejojot. Foto
Daudz laimes, LATVIJA!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search