Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Atbalsta biedrība

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība (ĀVAB) Dokumenti

FACEBOOK lapa: https://www.facebook.com/adazuvidusskolasatbalstabiedriba


Rekvizīti

Biedrības nosaukums:  Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība 
Reģistrācijas numurs: 40008177240
Juridiskā adrese: Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu novads, LV 2164
Bankas nosaukums: AS Swedbank
Norēķinu konts: LV62 HABA 0551 030 713 175
Maksājuma mērķis: Ziedojums\
vai        ziedojums projektam „ ...”

 


Kāpēc un kā ziedot Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai?


Iesnieguma forma Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai


bildeDalība Latvijas skolu atbalsta akcijā Ukrainai "Skolas par uzvaru"
Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība un Ādažu vidusskola un sākumskola atsaucās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un biedrības "Tavi draugi" aicinājumam piedalīties Latvijas skolu atbalsta akcijā Ukrainai "Skolas par uzvaru". Mēs sarūpējām 100 pēdu un 200 ķermeņa sildītājus Ukrainas karavīriem. Paldies vecākiem, pedagogiem un skolas darbiniekiem par saziedotajiem līdzekļiem! 

(ĀVAB 2024)#SKOLASPARUZVARU


IMG egles2024Svētku egles “Dzīvo sapņu dārzam”
Aiznes arī Tu savu svētku egli uz "Dzīvo sapņu dārzu" Ādažos. Mēs, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, to jau izdarījām! Devām iespēju svētku eglēm vēl kādu iepriecināt. Izrādās, ka sapņu dārza iemītniekiem egles ir garšīgs un vitamīniem bagāts gardums. Pievienojies - aiznes svētku egli!

ĀVAB(2024)


Basket 2023Basketbols Ādažos – 2022./2023.sezona
2022./2023.gada sezonā Ādažu novada jauniešu basketbola kopiena turpināja augt un pilnveidoties.
Vasarā par saziedotiem līdzekļiem tika noorganizētas vairākas treniņnometnes, lai Ādažu jaunie basketbolisti uzlabotu spēļu praksi un individuālo meistarību. Papildus tiek pilnveidots spēļu un treniņu inventārs.
2022./2023.gada sezonā Latvijas Basketbola savienības organizētajā Latvijas Jaunatnes basketbola līgā Ādažu novada U19 (2024./2005.gadā dzimušie) vecuma basketbolisti izcīnīja 1.vietu grupā Centrs.
Ādažu novada U15 (2008.gadā dzimušie) vecuma basketbolisti Latvijas Jaunatnes basketbola līgā izcīnīja 3.vietu grupā Centrs.
Ādažu basketbola skola ir pārstāvēta arī valsts līmenī – divi spēlētāji no Ādažiem tika iekļauti Latvijas U20 vecuma valsts izlasē. 3x3 basketbola Latvijas U23 izlase, kurā ir iekļauts Ādažu basketbola pārstāvis, ieguva sudraba medaļu Nāciju līgā. Arī U15 vecuma reģionu izlasē tika iekļauts ādažnieks.
Patreizējā mācību gadu sākumā septembrī ĀBJSS basketbola nodaļai pievienojās vairāk kā 30 jauno ādažnieku, kas vēlas trenēties šai sporta veidā, un kopējais jauno basketbolistu skaits pārsniedz 100.

ĀVAB(2023)


IMG Pateiciba 2023Paldies skolotājiem Ziemassvētkos
2023.gada nogalē Ādažu vidusskolas un sākumskolas skolotāji un darbinieki kā pateicību Ziemassvētkos saņēma gada kalendāru. Pateicamies visiem vecākiem un vecvecākiem, kas atbalstīja šo ĀVAB ideju!

ĀVAB(2023)


IMG Gada pedagogs 2023 Ādažu novada goda novadnieku sveikšana
Kopā ar 2023. gada Ādažu goda novadnieku sveikšanu, 17.novembrī tika apbalvoti arī gada pedagogi Ādažu novadā. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība ir ļoti pagodināta sadarboties ar šis balvas "Ādažu novada gada pedagogs " iniciatoru un mecenātu, novada uzņēmēju Mārtiņu Spravņiku un sveikt viņu ar atzinības raksta saņemšanu par personisko ieguldījumu Ādažu novadā. LEPOJAMIES! Paldies arī visiem godinātajiem pedagogiem par savas profesijas prestiža celšanu. PALDIES SKOLOTĀJI!

ĀVAB(2023)


IMG Lp gajLāpu gājiens.
Lāpu gājiens 11.novembrī jau kļuvis par tradīciju. 2023.gadā tikāmies pie Ādažu sākumsskolas Attekas ielā 16. Visi, kuri bija sapulcējušies, aizdedza savas lāpas, pacēla sarkanbaltsarkanos karogus un devās lāpu gājienā uz Baltezera baznīcu, lai iedegtu sveces un pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus. PALDIES LELB Ādažu draudzei, Latvijas nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Ādažu novada pašvaldībai par sadarbību un PALDIES visiem pasākuma dalībniekiem.

ĀVAB(2023)


20231216 213824Labdarības maratons no 15.-21.decembrim "Dod pieci!" Šī gada tēma ir iestāties par atbalstu riskam pakļautiem bērniem un  jauniešiem. Tie, pēc būtības, ir bērni un jaunieši, kas ir mums apkārt, kuriem ir dažādas uzvedības problēmas un dažādi dzīves apstākļi. Mēs sabiedrībā viņus dēvējam ar dažādiem vārdiem, bet viņi ir tādi paši bērni un jaunieši, kādi ir mūsu ģimenēs, vai arī kādi mēs esam bijuši paši. Katram mums arī ir sava pieredze no bērnības un jaunības gadiem. Vajag tikai saredzēt un palīdzēt. Mēs visi varam ziedot par dziesmu 5€, un labdarības maratonā "Dod pieci!" visa saziedotā nauda tiks bērnu un jauniešu palīdzībai, lai viņi varētu izrauties no nelabvēlīgas vides un veidot savu nākotni drošāku, motivētāku un fiziski veselu. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība aicina - esiet kopā ar mums ziedojot, un kopā būsim kādam palīdzējuši. Paldies visiem kuri iesaistījās! 

ĀVAB(2023)


 Attels1Šajā mācību gadā 1. k klases skolnieks Kristers Keivomeģis kopā ar klases audzinātāju Iritu Skaistkalni – Virku piedalījās Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības izsludinātajā projektu konkursā “Skolēnu iniciatīvu projektu konkurss”. Konkursam tika iesniegts projekts “Lielspēles skolas gaiteņos”. Pateicoties konkursam Ādažu vidusskolas 1. k klases skolēni tika pie lielformāta spēlēm. kas skolēniem brīvos brīžus skolā padarīja jautrākus, interesantākus un jēgpilnākus.

Pateicamies Ādažu vidusskolas atbalsts biedrībai par doto iespēju.


virpaJauna virpa darbam ar koku
Lai arī 21. gadsimtā daudz lietu paveic roboti, mūsu skolā skolotāja Ērika Kāpostiņa vadībā jaunieši apgūst prasmes strādāt ar rokas instrumentiem. Tagad, pateicoties skolēna tēva Andra atbalstam, dizaina un tehnoloģiju kabinetā ir iegādāta jauna virpa kokam un virpošanas kaltu komplekts! Paldies atbalstītājam!

ĀVAB(2023)


sveces UA2. janvāris, 2023.gads

ĀVAB sanāca un salika kopā savas sakrātās bundžas un sveces. It kā jau nekas īpašs, bet kopā ir spēks, kas palīdz cīnīties UA par brīvību. Neizdarījām neko daudz, bet galvenais ir palikt možiem un iesaistīties. Paldies viesiem, kas iesaistījās!

ĀVAB(2023)


Dod5“Dod pieci!” 2022. gadā
2022. gada labdarības maratonā “Dod pieci!” ar 5 eiro ziedojumu par dziesmu tika palīdzēts bērniem no Ukrainas   piedzīvot Latvijā vēl vienu dienu bez sirēnām un sprādzieniem. Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur Ziedot.lv nonāks Ārkārtas palīdzības fondā, lai sniegtu tiešu palīdzību tiem bērniem kuriem ir nepieciešams. Arī ĀVAB ar savu ziedojumu atbalsta šo iniciatīvu.
Paldies visiem, kuri ieziedo ĀVAB!

ĀVAB(2022)


PaldiesPaldies par atsaucību!
Sirsnīga pateicība Ziemassvētkos par padarīto darbu maza un salda pārsteiguma formā Ādažu vidusskolas skolotājiem un darbiniekiem. Paldies vecākiem par atsaucību!

ĀVAB(2022)


PrieksLai svētku prieks ielīst katrā sirsniņā!
Lai svētku prieks ielīst katrā lielā un mazā sirsniņā! Iespēja nofotogrāfēties ar Ziemassvētku personāžiem, kamanām un zirgiem ir mūsu – ĀVAB, Ādažu vidusskolas padomes un vecāku dāvana mūsu bērniem un jauniešiem.
Paldies visiem par atbalstu!

ĀVAB(2022)


sarkanbaltsarkans

... no cepures gaisma ausa,
no zobena saule lēca...
Veļu laiks... laiks, kad pieminam tos, kas aizgājuši, tos, kas atdevuši dzīvību par mūsu brīvību...
Šogad, kā katru gadu, aicinām nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes, kas pašiem klases stundā būs jāsagatavo.
Lai mierīgs šis laiks mums visiem!

ĀVAB


Adazu evangeliski luteriska draudze un Adazu vidusskolas atbalsta biedriba

 

 

Ādažu evaņģēliski luteriska draudze un Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība aicina uz Lāčplēša dienai veltītu lāpu gājienu

 

 


klik klikDāvinājums skolēniem no Ukrainas
Septembrī skolēniem, kas mācās mūsu Ādažu sākumskolā, uzdāvinājām ādažnieces Dailas Ozolas grāmatiņu "Klik - klik!" Katram tika divas grāmatas - viena latviešu valodā, otra viņu dzimtajā ukraiņu valodā. Šīs grāmatas palīdzēs vieglāk saprast, ko latviešu rakstniece raksta par putniem, kā arī būs palīgs latviešu valodas apguvei. Citiem interesentiem tās ir pieejamas Ādažu sākumskolas bibliotēkā. Paldies vecākiem un autorei par atbalstu!

ĀVAB(2022)


basketbols21 22Basketbols Ādažos – 2021./2022. gada sezonā
2021./2022. gada sezonā Ādažu novada jauniešu basketbola pamatuzdevums bija savas pamatdarbības noturēšana un saglabāšana, lai spētu aktivizēt savu darbību, līdz ko to atļaus epidemioloģiskā situācija. Vasarā par saziedotiem līdzekļiem tika noorganizētas vairākas treniņnometnes un pārbaudes spēles, lai Ādažu jaunie basketbolisti uzlabotu spēļu praksi un individuālo meistarību. Vienlaicīgi tiek pārdomāti un mērķtiecīgi uzlabots spēļu un treniņu inventārs. Lasīt vairāk

ĀVAB(2022)


IMG 20220410 WA0003Paldies visiem ziedotājiem no ĀVAB!
Paldies visiem, kuri atsaucās Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības aicinājumam ziedot naudu, lai varam kopā palīdzēt Ukrainas skolēniem Ādažu vidusskolā saņemt siltas pusdienas. Aprīļa beigās skolā pusdienoja jau 7 Ukrainas skolēni. 
Paldies Ādažu vidusskolas ēdināšanas uzņēmumam SIA Baltic Restaurants Latvia, SIA Lietas MD (Augļu serviss) un visiem individuālajiem ziedotājiem par atsaucību Ukraiņu skolēnu ēdināšanas atbalstīšanā vidusskolā.

ĀVAB(2022)


20220505 203645Lielā Talka 2022
Šogad 30.aprīlī jau 15 reizi norisinājās Lielā Talka. Katrs varēja sakopt kādu savas dzimtenes stūrīti. Šogad varēja iet un talkā piedalīties katrs individuāli, saņemot savu SOLO talkas maisu, iepērkoties lielveikalā. Tā bija jauka iespēja, pērkot sev ikdienā vajadzīgās lietas, saņemt maisu un piedalīties Latvijas sakoptšanā. Arī mēs, ĀVAB, to paveicām, paldies visiem, kas piedalījās

ĀVAB(2022)


Ziedojums2022. gads 27. februāris
Esam maza saujiņa no visa un visiem, bet katra palīdzība Ukrainas tautai šobrīd ir nepieciešama. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība atsaucās uz  Ādažu novada mājas lapā ievietoto aicinājumu ziedot nepieciešamās lietas un nelielu palīdzību nogādāja Ādažu novada domē 27.02.22.  https://www.adazi.lv/aicinam-ziedot-pasvaldibas-ekas-adazos-un-carnikava-atvers-ziedojumu-punktus
Ja katrs ar kaut ko palīdzēsim, tad palīdzība būs lielāka, kopā Mēs varam vairāk. Paldies visiem!

ĀVAB(2022)


BasketbolsBasketbols Ādažos – 2021.gads.
2021.gadā Ādažu novada basketbola  pamatuzdevums, līdzīgi kā 2000.gadā, ir savas pamatdarbības noturēšana un saglabāšana, lai spētu aktivizēt savu darbību, līdz ko to atļaus epidemioloģiskā situācija. Vasarā par saziedotiem līdzekļiem tika noorganizētas vairākas treniņnometnes un pārbaudes spēles, lai Ādažu jaunie basketbolisti uzlabotu spēļu praksi un individuālo meistarību. Vienlaicīgi tiek pārdomāti un mērķtiecīgi uzlabots treniņu inventārs.
Patreizējos COVID-19 pandēmijas apstākļos visa veida basketbola sacensības pamatā ir atliktas, bet treniņu process atļautajā ietvarā notiek (pašreiz arī nenoris treniņi).
Šā gada septembrī Ādažu U16 jauniešu basketbola komanda piedalījās ikgadējā Mārupes kausā, kurā piedalījās daudzas Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas 1.divīzijas komandas. Ādažu basketbolisti šajā turnīrā izcīnīja 5.vietu. 
2003.gadā Ādažu basketbolistu komanda ir sasniegusi labus rezultātus arī Latvijas čempionātos – 7 gadus pēc kārtas ir izcīnītas medaļas. Lielākais sasniegums ir 2018.gada Latvijas čempionu tituls!!!
Ādažu jauno basketbolistu meistarība ir novērtēta arī valsts līmenī – viens spēlētājs no Ādažiem tika iekļauts Latvijas U18 un U19 vecuma  valsts izlasēs un 2 dalībnieki U18 izlases kandidātos. Arī 3*3 basketbola Latvijas U18 izlasē tika iekļauts Ādažu basketbola pārstāvis. 2021.gadā Latvijas Streetball turnīrā 2005.gadā dzimušiem jauniešiem Ādažu basketbola pārstāvis izcīnīja 1.vietu.
Veiksmes basketbola laukumos nav palikušas nepamanītas arī Ādažu iedzīvotāju vidū, kā piemērs – pēdējo mācību gadu sākumā septembrī ĀBJSS basketbola nodaļai pievienojās vairāk kā 30 jauno ādažnieku, kas vēlas trenēties šai sporta veidā! Salīdzināšanai – iepriekšējos gados jauno basketbolistu skaits katru gadu palielinājās vien par vidēji 10.
Aizvien labākus rezultātus uzrāda arī  Latvijas un Baltijas čempionātos 2005., 2007. un 2009.gada komandas.
Visi kopā uz uzvarām!

ĀVAB(2021)


20211028 133932 CopySadarbības spēks

Šī gada rudens, kad skolēni dodas uz skolu ir un būs pārbaudījumu pilns, jo pasaulē vēl nav pierimis vīruss. Tāpēc jebkura sadarbība starp skolas administrāciju, skolotājiem, biedrību un vecākiem ir īpaši nozīmīga šajā rudenī. Lai rūpēs par skolēniem vienmēr esam vienoti!

ĀVAB(2021)


20211028 154007Dejojam tautas dejas Ādažu vidusskolā

Jau otro gadu ar ĀVAB palīdzību tiek realizētas piecas interešu izglītības programmas skolas vecuma bērniem "RŪTA" - latviešu tautas dejas bērniem un jauniešiem 5 vecuma grupās. ĀVAB ir saņēmusi licences šo programmu īstenošanai. Lai dejot prieks nekad neizsīkst!

ĀVAB(2021)


IMG 20211028 WA0010Esam maza daļiņa no Ādažu vidusskolas

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība ir patiesi priecīga, ka esam pieminēti Ādažu vidusskolas grāmatā "Ādažu vidusskolai 35". Bija patiesi jauks brīdis 2016.gada 14. maijā sveikt Ādažu vidusskolu 30. gadu jubilejā kopā ar visiem un lepoties, ka esam viens veselums. Lai vēl ilgs un radošs mūžs Ādažu vidusskolai!

ĀVAB(2021)


20211028 122323 CopyĀra trenažieri tagad Ādažu novada domes pārziņā
Ir pagājuši jau 7 gadi.
Āra trenažierus pie Ādažu vidusskolas Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība atklāja 2014. gada 19. jūnijā. Projekts tika realizēts ar Eiropas Zivsaimniecības fonda atbalsta pasākuma "Teritorijas attīstības stratēģiju īstenošanas" ietvaros ar nosaukumu "Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana Ādažu vidusskolas teritorijā" kopējās izmaksas bija 9469.21 eiro un biedrībai trenažieru uzraudzība bija jāveic 7 gadus. Laiks iet ātri, to šogad sapratām, kad Ādažu novada dome septembrī no mums pārņēma āra trenažieru uzraudzību pie Ādažu vidusskolas. Prieks par sniegtajām iespējām sportot un sevi attīstīt svaigā gaisā ik vienam šo gadu garumā, lai sporta aktivitātes Ādažu novadā tikai vairojas!

ĀVAB(2021)


20211028 134142Sveicam Jāni Grasi!

Piecus gadus Ādažu vidusskolas (ĀVS) padomes priekšsēdētājs Jānis Grasis. Paldies par daudzu gadu ieguldījumu skolas dzīvē, sadarbību starp skolas darbiniekiem un vecākiem. Jānis aktīvi darbojās arī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībā un bija ideju autors Ādažu vidusskolas vecāku un skolotāju ballei. Jāni sveic no kreisās puses Edmunds Plūmīte (vairākus gadus ĀVS padomes priekšsēdētāja vietnieks) un Jutta Ruka (Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības valdes locekle). Jāni, lai viss izdodas!

ĀVAB(2021)


IMG 20211028 WA0005Papildināta Ādažu sākumskolas bibliotēka

Kamēr bērni bauda krāsainās rudens brīvdienas, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība kopā ar topošo skolotāju Betiju Bāliņu, kura īsteno praksi Ādažu vidusskolā nodeva sākumskolas bibliotekārei Edītei Kānai grāmatu dāvinājumu. Ārī katrs no Jums var papildināt bibliotēkas krājumus saskaņojot to ar bibliotekāri
e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ĀVAB(2021)


IMG 20210424 WA0001Lielā Talka 2021
Lai rūpētos par Latviju un savu novadu, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas norisinājās Lielā Talka. Ņemot vērā apstākļus, šogad Lielās Talkas vadmotīvs bija: “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”. Mēs Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība bijām kopā ar ikvienu Latvijas iedzīvotāju ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus valstī un nepalikām malā 24.aprīlī dodoties talkā un sakopām nelielu sava novada stūrīti.
Es Jutta Ruka biedrības valdes locekle - saku visiem PALDIES , kuri kopā ar mums satīrīja šo Latvijas stūrīti!


ĀVAB(2021)


AB 1ĀVAB sadarbībā ar Ādažu novada sociālo dienestu
2021.gada februāra mēnesī sadarbībā ar Ādažu novada sociālo dienestu Zvaigzne ABC dāvanu kartes no Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības ziedojumiem šim mērķim nonāca Ādažu vidusskolas skolēniem trūcīgajās, maznodrošinātajās un riska ģimenēs. Neliels atbalsts ceļā uz zinībām vienmēr ir aktuāls, kopā Mēs varam vairāk. Paldies idejas autoriem un visiem ziedotājiem!

ĀVAB(2021)


20201220 173525"Dod pieci!" 2020. gadā
Šī gada labdarības maratons “Dod pieci!” pievēršas vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudz slāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo un cita veida vardarbību ģimenes locekļu starpā, gan par sekām un rīcības scenārijiem, lai dotu iespēju sākt dzīvi no jauna. Arī ĀVAB biedri atbalsta šo tematu ar savu ziedojumu, lai kāds varētu saņemt palīdzību kuram tā nav pieejama.

ĀVAB (2020)


IMG 20201227 WA0021Paldies no vecākiem Ādažu vidusskolas darbiniekiem!
Ādažu sākumskolas audzēkņu tētis Edmunds Plūmīte ierosināja sadarbībā ar Ādažu vidusskolas atbalsta biedrību un nesavtīgu skolēnu vecāku atbalstu sarūpēt nelielas pateicības dāvaniņas Ziemassvētkos visiem Ādažu vidusskolas darbiniekiem (Attekas ielā 16 un Gaujas ielā 30) - gan pedagogiem, gan saimnieciskajam un atbalsta personālam - Rāmkalnu sukāžu  izlasi. Šādi vecāki pateica PALDIES visiem Ādažu vidusskolas darbiniekiem, kas šogad rūpējušies, lai mūsu novada skolēni skolā justos droši. Ir patiess prieks par katru iniciatīvu, kas vairo labo un prieku Ziemassvēku laikā!

ĀVAB (2020)


20201223 202612Projekts “Ādažu basketbolisti – čempioni”
2019./2020.m.g. un 2020./2021.m.g. biedrība “Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība” projekta “Ādažu basketbolisti – čempioni” ietvaros popularizē basketbolu Ādažu novada jauniešu vidū. Pēdējo mācību gadu sākumā septembrī ĀBJSS basketbola nodaļai pievienojās vairāk kā 30 jauno ādažnieku, kas vēlas trenēties šai sporta veidā. Salīdzināšanai – iepriekšējos gados jauno basketbolistu skaits katru gadu palielinājās par vidēji 10 jauniešiem.
Līdz šim veiksmīgākā Ādažu jauniešu basketbola komanda ir 2003. gadā dzimušo puišu komanda, kura 7 reizes pēc kārtas ir izcīnījusi medaļas Latvijas čempionātā, kā arī 2018. gadā izcīnīja Latvijas čempiona titulu.
Aizvien labākus rezultātus uzrāda arī Latvijas un Baltijas čempionātos 2005., 2007. un 2009.gadā dzimušo jauniešu komandas.
2020. gada vasarā Ādažu visu vecumu jaunajiem basketbolistiem ar ĀVAB atbalstu tika organizētas vairākas treniņnometnes pieredzējušu basketbola treneru vadībā.
Pēdējos gados, uzlabojot sadarbību ar atbalstītājiem, ir izdevies nodrošināt jaunos basketbolistus ar nepieciešamo inventāru, kā arī visām komandām ir iegādātas vienādas basketbola formas, kuras rotā Ādažu novada logo.
2020./2021.m.g. sākumā 2007.gada dzimušo puišu komanda piedalījās izcilā basketbolista un trenera A.Kraukļa piemiņas turnīrā Rīgā, kur 16.komandu konkurencē izcīnīja 5.vietu.
Pārējās Ādažu jauno basketbolistu komandas līdz ierobežojumu ieviešanai paspēja izspēlēt dažas sava vecuma Latvijas Jaunatnes basketbola līgas vai Kāruma kausa spēles.
Patreizējā COVID-19 pandēmijas situācijā visa veidi basketbola sacensības ir atliktas, bet treniņu process atļautajā ietvarā tiek turpināts.

ĀVAB (2020)


20201111 2106492020. gada 11. novembris
Jau bija kļuvis par tādu, kā tradīciju, ka 11.novembrī no Ādažu vidusskolas rīkojam Lāpu gājienu par godu Lāčplēša dienai. Diemžēl šogad Latvijā un pasaulē viss ir sagriezies ar kājām gaisā.... Tāpēc šogad Ādažos Lāpu gājiens nenotika. Ādažu vidusskolas vecāku padomes priekšsēdētājs un ĀVAB aicināja visus pievienoties Baltezera baznīcas uzsāktai piemiņai ievērojot epidemioloģisko piesardzību, nolikt sveces pie Baltezera baznīcas pieminot tos, kas savulaik nežēloja savu dzīvību par Latvijas neatkarību.

ĀVAB (2020)

 


20210110 133808Dejotprieks!
Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība ir izņēmusi licenci Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldē interešu izglītības programmai "Rūta" License Nr.30/2020, tautas dejas bērniem vecumā no 11 līdz 18 gadiem. Kā jau visi zinām DEJOTPRIEKS mūsu novadā ir ļoti liels un skolēnu atsaucība un vēlme dejot rada visos patiesu prieku. Lai izdodas sasniegt iecerētos mērķus dejojot!

ĀVAB (2020)


20201223 204800Ādažu vidusskolas padomes sanāksme
2020. gada 24. augusta vakarā uz vidusskolas padomes sanāksmi Ādažu sākumskolas telpās, Attekas ielā 16, pulcējās vecāku padomes pārstāvji no visām klasēm, ĀVAB un skolas administrācija, lai apspriestu kā uzsāksim skolas darbu 1.septembrī. Ir pagājis pavasara covid-19 periods un var atsākt skolas gaitas ievērojot piesardzības pasākumus. Lai viss notiktu saprotami un droši visiem.

ĀVAB (2020)


20200525 205146Kopā arī ārkārtas situācijā pavasarī 2020!
Laikā, kad jāievēro visi piesardzības pasākumi, Ādažu vidusskolas padome un Ādažu vidusskolas biedrība ar skolas administrāciju apspriež būtiskus skolas jautājumus e-vidē izmantojot sapulču platformas. Jo visi rūpējamies par skolēnu zināšanām arī šajā ārkārtas situācijā.

ĀVAB (2020)


IMG 0360 2 CopyĀdažu vidusskolas atbalsta biedrības tikšanās ar direktoru 03.01.20.
Jauno 2020. gadu biedrība iesāka ar tikšanos pie Ādažu vidusskolas direktora Česlava Batņas. Iepazīstinājām ar mūsu aktuālajiem projektiem un uzklausījām direktora idejas, lai kopīgiem spēkiem  varētu īstenot  vēl daudz interesantus un aizraujošus  projektus Ādažu vidusskolā.
Nāc un pievienojies arī Tu! 

ĀVAB(2020)


Davinsaksk 0 Copy12. decembrī Ādažu uzņēmēju biedrības rīkotajā akcijā bibliotēkai jaunajā sākumskolas ēkā grāmatas dāvāja Ādažu uzņēmēji, pārstāvji no Ādažu novada domes, Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigādes un NATO enhanced Forward Presence Battle Group Latvia, Ādažu Namsaimnieka un Pašvaldības policijas. PALDIES!!!   Foto

ĀVAB(2019)


20191111 083303 CopyIMG 20191124 WA0004 Copy11.11.19.
Arī šogad Ādažu vidusskolā un Ādažu sākumskolā rīts 11.novembrī sākās ar aicinājumu nēsāt svētku nedēļā sarkanbaltsarkanos karodziņus un tos piespraust godinot Brīvības cīņas karavīrus un gaidot Latvijas jubileju. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības sarūpētos sarkanbaltsarkanos karodziņus palīdzēja izdalīt 12.klašu skolēni un Nacionāli bruņoto spēku karavīri, kuri atbildēja uz skolēnu jautājumiem un dalījās savā pieredzē par dienestu.
Paldies visiem, kuri jau ieradās skolā ar saviem karodziņiem un Paldies visiem, kuri iesaistījās !

ĀVAB(2019)


IMG 20191120 WA0003Lāpu gājiens no Ādažu vidusskolas uz Kadagas armijas bāzi.
Tradicionāli, kā katru gadu, arī šogad Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, biedrība “Ādažu uzņēmēji”, biedrība “Ādažu novada Pensionāru biedrība”, Ādažu vidusskolas padome, biedrība “Zaļi Ādaži”, biedrība “Garkalnes Olimpiskais centrs” biedrība “ĀdažiVelo”, aicināja visus Ādažu vidusskolas skolniekus un vecākus piedalīties Lāpu gājienā no Ādažu vidusskolas uz Nacionālo bruņoto spēku Ādažu militāro bāzi Kadagā. Pēc nacionālo bruņoto spēku lūguma Lāpu gājiens šogad notika 2019.gada 7.novembrī, pl.19:00. Pulcēšanās bija pie Ādažu vidusskolas.Gājiena mērķis bija pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem, kuru ticība latviešu tautas nākotnei un nestie upuri deva iespēju latviešiem būt starp tām retajām pasaules tautām, kurām ir sava valsts.
Paldies visiem, kuri atnāca un devās kopā ar mums lāpu gājienā piemināt kritušos karavīrus!

ĀVAB(2019)


20191029 090102Aicinām!
Nāc un ejam kopā ar Ādažu vidusskolas skolēniem, vecākiem, biedrību,vecāku padomi, skolotājiem un visiem, kuri vēlas pievienoties 7.novembrī  plkst. 19:00  Lāpu gājienā uz NBS Ādažu bāzi, atzīmējot Lāčplēša dienu! Pulcēšanās pie Ādažu vidusskolas plkst.18:30 ( Sludinājums arī avīzē "Ādažu vēstis" 2019/10  19.lpp).

2019(ĀVAB)


IMG 20191024 WA00114.oktobris Vecāku - Skolotāju ballīte!
Jau ceturto reizi Ādažu vidusskolā notika Vecāku - Skolotāju ballīte. Ārī šogad ballītē sveicām visus skolotājus - Skolotāju dienā! Šīs ballītes patrons ir J.Grasis skolas vecāku padomes priekšsēdētājs, kurš nu jau pirms četriem gadiem izteica drosmīgu ideju par ballīti, tā tiek realizēta kopā ar Ādažu vidusskolas atbalsta biedrību, vecāku padomes vecākiem un skolotājiem. Tie, kas nāk jau ceturto gadu var droši apgalvot, ka viss notiek patiešām sirsnīgā gaisotnē ar pasēdēšanu pie galdiņiem sarunās par skolu, dzīvi un protams par rudeni, kurš ir atnācis nemanot. Vecāki un skolotāji iesaistās vakara vadītāja spēlēs, stāstos par dažādiem tematiem (piemēram observatorija un zvaigznes) un dejās! Ballītes norise notiek par ziedojumiem un atbalstītāju garšīgie našķi mūs priecē katru gadu. Paldies visiem, kuri atnāk, skolas ēdinātājam un Jānim Saukam, jo tikai kopā Mēs varam radīt svētkus sev un vēl kādam!

2019(ĀVAB)


20191029 112418Sirsnīgi aplausi un paldies!
Septembra pēdējā dienā notika 2019/2020.mācību gada pirmā Āvsk skolas padomes sēde, kurā visi klātesošie kājās stāvot ar aplausiem un siltiem paldies sveica, nu jau var teikt bijušo direktori Daci Dumpi, kura ilgus gadus ar savu sirds gaišumu un smaidu vadīja Ādažu vidusskolu! Lai stipra veselība un vēl daudz interesanta strādājot skolā kopā ar kolēģiem ! Kā arī tika sveikta Ādažu sākumskolas direktora vietniece administratīvajā un izglītības darbā Solvita Vasiļeska un jaunais Ādažu vidusskolas direktors Česlavs Batņa . Lai mums kopā viss izdodas!

2019(ĀVAB)


20190925 121740Ādažu sākumskolā 2.09.19.
Sveicot Ādažu sākumskolu ar darba uzsākšanu 2019.dada 2.septembrī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība pasniedza (par ziedojumiem šim mērķim) izglītojošas spēles direktoram, kuras skolēniem un skolotājiem palīdzēs izzināt un rast risinājumus dažādām situācijām skolā un sadzīvē!

ĀVAB(2019)


IMG 7655 Final.JPG19. augusta vakarā. 
Kad vēl daudzi baudīja vasaru Ādažu vidusskolas vecāku padome un biedrība pulcējās Ādažu sākumskolā uz tikšanos ar Āvsk jauno direktoru un arī lai apskatītu jaunuzcelto skolas ēku, kura gaidīs skolēnus no 1 - 4. klasei jau no 2.septembra. Paldies Jānim Grasim un visiem vecākiem, skolotājiem, kuri atvēl savu brīvo laiku Ādažu vidusskolai!  

2019(ĀVAB)


20190601 103812Gaujas svētki 2019

1. jūnijā Gaujas svētkos Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība kopā ar vēl 41 delegāciju un gandrīz 2000 dalībniekiem vienojās kopīgā gājienā uz svētku atklāšanas vietu lepojoties par savu novadu un cilvēkiem, kuri šeit strādā un dzīvo veidojot to!

ĀVAB(2019)


IMG 20190528 WA0007Apskata Āvsk Observatoriju no 5.-11.klasei.

27. un 28. maijā skolēni no 5. līdz 11. klasei apskatīja skolas observatoriju. Par observatorijas atjaunošanas gaitu un vēsturiskiem faktiem, kas saistīti ar skolas observatorijas torni stāstīja paši atjaunotāji no ĀVAB R.Kubuliņš un J. Čodars. Paldies visiem, kas piedalījās skolas observatorijas atjaunošanā!

ĀVAB(2019)


20190520 150807Kopā varam vairāk!

11. maijā notika ĀdažiVelo veloorientēšanās sacensības Uz zvaigznēm Ādažos VI:#viedsNAVbieds. Visi saziedotie līdzekļi no sacensībām tiks izmantoti, lai izveidotu Ādažos velo šķēršļu trasi bērniem. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība atbalstīja šo ideju ar ziedojumu no ziedojumiem šādiem mērķiem.

ĀVAB(2019)


IMG 20190519 WA0002Trenažiera remonts.
Šogad aprīlī tika saremontēts kombinētais gurnu trenažieris, biedrības uzraudzībā esošaojā EZF projektā Nr.13-04-ZL02-Z401101-000005. Lai arī turpmāk visi Ādažu novada iedzīvotāji un viesi var aktīvi iesaistīties sporta aktivitātēs.

ĀVAB(2019)


IMG 20190423 WA0004Iešanas virziens!
Pēc nodarbības "Draudzības laboratorija" 4. martā uzklausot skolēnus. Izrādijās, ka daudzi skolēni nepiedomā kā pareizi vajadzētu pārvietoties pa trepēm vietās, kur vienu viet ir daudz skolēnu. Tāpēc skolas vadība uz trepēm izlīmēja (skatīt foto) iešanas virzienu ar "pēdiņām", lai palīdzētu skolēniem piedomāt katru dienu un vieglāk visiem nokļūt kur vajag. Paldies skolas administrācijai!
ĀVAB(2019)

U 16 foto 1 CopyU 16 foto 2 CopyLatvijas Jaunatnes Basketbola Līgas sezonas finālposmā 3.vieta
Ādažu U-16 vecuma puišu basketbola komanda aizvadījusi Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas sezonas finālposmu, kuram kvalificējās 8 labākās Latvijas komandas. Pēc sezonas rezultātiem pirmā spēle mūsu puišiem bija jāaizvada ar Jēkabpils/Līvānu apvienoto komandu. Aizvadot divus papildlaikus uzvaru 88-84 izcīnīja Ādažu komanda.
Pēc smagās cīņas, kas prasīja daudz spēka un emocijas, Ādažu komanda atzina nākamo čempionu “Rīgas DSN” pārākumu (63-77).
Pēdējās dienas spēle, pret sezonas regulārā čempionātā līderiem, izšķīra trešās vietas likteni. Demonstrējot savu meistarību un nepiekāpību, Ādažu komanda uzvarēja sezonas līdervienību ‘’Ezerzeme’’ no Rēzeknes un kārtējo reizi izcīnīja godalgas Latvijas mērogā.
Unikāls panākums, ņemot vērā, ka 2003. gadā dzimušo puišu basketbola komanda ir vienīgā sava vecuma komanda Latvijā, kas izcīnījusi Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīra medaļas - 7 gadus pēc kārtas!
Liels paldies Ādažu Bērnu un Jaunatnes Sporta skolai un komandas treneriem Aigaram Neripam un Reinim Strupovičam, kuri sagatavoja komandu šim panākumam.
Milzīgs paldies komandas atbalstītājiem Jānim Saukam, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai, un Ādažu novada Domei.
Komandā spēlēja: Valters Briedis, Mārcis Osis, Gundars Gulbis, Haralds Mārtiņsons, Klāvs Gailītis, Mārtiņš Didzis Gailis, Mārtiņš Bumbieris, Artūrs Valtmanis, Ričards Linde, Deivids Jansons, Rihards Nils Vāvers, Markuss Kaminskis, Edijs Endijs Eglītis.
Komanda sezonu nav noslēgusi, jo aprīļa beigās jāaizvada cīņas Eiropas Jaunatnes basketbola līgas superfinālā, kurā Ādažu komanda ir iekļuvusi pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē.
Turam īkšķus!!!

ĀVAB(2019)


Bilde 2Basketbolisti U16 Tallinā.
No 28.02.-03.03.2019. Ādažu vidusskolas zēni skolēni un jaunie zēni Ādažnieki basketbolisti U16 vecuma grupā (tie paši, kas izcīnīja Latvijas čempionu titulu U15 grupā) piedalījās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) kārtējā posmā Tallinā.
Kopā tika aizvadītas 5 spēles pret tādiem Krievijas basketbola grandiem, kā CSKA, Glorija no Maskavas, Runa no Maskavas, Samaras (Krievija) jaunajiem basketbolistiem, mājniekiem TTU un pret komandu no Tallinas.
Visās spēlēs tika gūtas uzvaras, līdz ar to izdevās trīs gados kopš piedalīšanās šajā turnīrā izcīnīt posmā pārliecinošu uzvaru.
Uzvara Tallinas posmā paver lielas iespējas spēlēt EYBL šīs sezonas superfinālā. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība un visi novadnieki lepojas ar jauno basketbolistu panākumiem Tallinā, lai veicas superfinālā!

ĀVAB(2019)


20190305 202947Š. g. 4. martā Ādažu vidusskolā notika uzvedība.lv nodarbība “Draudzības laboratorija” , kuru vadīja  Līga Bērziņa skolēniem no 5-12.klasei. Nodarbībā ar skolēniem tika veikta -Āvsk klasiskā kartēšana un noteikti stresa punkti skolā. Pēc nodarbības ar skolēniem visu apkopoto informāciju izrunāt tika aicināti skolas vecāku padomes vecāki un skolas pedagogi. Nodarbības vadītāja visiem atnākušajiem nodarbības beigās izstāstīja arī par draudzīgo un izglītojošo spēļu pielietošanu  gan skolā, gan mājās. Nodarbības nodrošināja Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība kopā ar Āvsk. Paldies Līgai Bērziņai no uzvedība.lv par labdarības nodarbībām un skolas iesaistītajiem pedagogiem kuri palīdzēja, lai nodarbības varētu notikt šajā dienā skolā!

ĀVAB(2019)


20190305 202705Par ziedojumiem  2019. gada janvārī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība Ādažu vidusskolai iegādājās izglītojošas spēles, kuras var palīdzēt rast atbildes saspringtās situācijās, kā arī skolēni savos klāšu kolektīvos var izzinoši pavadīt laiku tās spēlējot!

ĀVAB(2019)


20190102 15020220190102 145035
Ziedojums "Gaismas avots skolai" no 2018.gada absolventiem 9.a,b,e,d klasēm ir realizēts un priecē Mūs visus!

ĀVAB(2018)


20181111 18364320181111 19520920181111 194836Lāpu gājiens Lāčplēša dienā!
Kopš Latvijas armijas atjaunošanas Latvijas karavīri ir piedalījušies daudzās starptautiskajās operācijās un kaujas uzdevumos, ziedojot savas dzīvības Latvijas drošības stiprināšanai. Ādažu NBS bāzē 2016.gada 11.novembrī - Lāčplēša dienā, godinot Latvijas karavīrus, kuri pildot kaujas uzdevumus ziedojuši savas dzīvības, tika atklāta Nacionālo bruņoto spēku kritušo karavīru piemiņas vieta.
Šogad Lāčplēša dienā - 2018.gada 11.novembrī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, Ādažu vidusskolas padome aicināja arī citas novada biedrības aicināt novadniekus uz lāpu gājienu. Paldies - Ādažu novada pensionāru biedrībai, biedrībai “Ādaži velo”, biedrībai “Zaļi Ādaži”, Ādažu uzņēmēju biedrībai, biedrībai “Garkalnes Olimpiskais centrs”.Visi kopā ar novadniekiem devāmies lāpu gājienā no Ādažu vidusskolas uz Ādažu NBS bāzi, tādējādi godinot visus karavīrus, kas krituši cīņās par Latviju. Paldies visiem, kuri iesaistījās!

ĀVAB(2018)


20181109 091223 1IMG 20181109 WA000011.novembri sagaidot!
Šis ir datums, kad visi godinam karavīrus, kuri cīnījušies par Latvijas brīvību. Šogad Ādažu vidusskolā 9. novembrī visi tika aicināti svētku nedēļā līdz pat Latvijas valsts svētkiem nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai izdalīt sarkanbaltsarkanās lentītes palīgā nāca NBS karavīri, kā arī šogad  mums pievienojās Zemessardzes 1. Rīgas brigādes  19. kaujas nodrošinājuma bataljona karavīri. Paldies visiem, kuri iesaistījās!

ĀVAB(2018)


Lacples d

 

 

VISI AICINĀTI UZ LĀPU GĀJIENU 11. NOVEMBRĪ 2018. GADĀ

 

 


20181019 19482919.oktobris Balle!
Trešo reizi visus uz Skolotāju-Vecāku balli pulcināja skolas vecāku priekšsēdētāja J.Graša iniciatīva par jauki pavadītu laiku ne tikai skolotājiem mācot skolēnus mācību gada ietvaros, bet arī omulīgā gaisotnē kopā ar vecākiem, dīdžeju Edgaru un vakara vadītāju Elmāru  kopīgi dziedot, dejojot un spēlējot atjautības spēles. Teicām paldies skolotājiem par darbu skolojot skolniekus un godinājām profesijas svētkos! Paldies visiem , kas atnāca! Paldies ziedotājiem, skolas ēdinātājam Daily un J.Saukam par gardiem našķiem šim vakaram!

ĀVAB(2018)


IMG 20181010 WA0000Karjeras nedēļas ietvaros.
Sākoties karjeras nedēļai  9. un 10.oktobrī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības biedrs Gundars Leonovičs , kurš ir arī observatorijas atjaunošanas projekta vadītājs izrādīja un izstāstīja 1.-4..klašu skolēniem par observatorijas atjaunošanas gaitu. Observatoriju, teleskopu aplūkoja gandrīz 700 skolēnu, kuri mācās Ādažu vidusskolas sākumskolā. Šādi skolēni varēja iepazīties ar brīvprātigo darbu, ko veikuši skolas vecāki. Kā arī apspriest ar skolotājiem , kādus mācību priekšmetus vajag apgūt , lai varētu strādāt observatorijā. Liels paldies Gundaram!

ĀVAB(2018)


20180605 083813 Copy5.jūnijā jauno pirmo klašu vecāku sapulcē!
Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība pasniedza jauno klašu skolēniem un skolotājiem, kuri uzsāks mācības 2018. gada septembrī sadarbības instrumentus, kuri tika iegādāti par ziedojumiem. 7 Ideju plakāti pozitīvai uzvedībai - vizuāls uzskates līdzeklis ar ieteikumiem un padomiem rīcībai saspringtās situācijās, lai veicinātu skolēnu saskarsmes prasmes un spēju izprast sociālās situācijas. Plakāti ir saistoši, lai bērniem būtu interesanti tos pētīt un apskatīt un pie tiem atgriezties atkal un atkal.
www.uzvediba.lv

ĀVAB(2018)


 Karogs Copy

Lai lepni plīvo Latvijas Karogs!

Aicinājums!


ĀVAB(2018)

 


 Skol balle Copy

 

Jau Trešo reizi Ādažu vidusskolā - Skolas Vecāku un Skolotāju balle!

ĀVAB(2018)

 

 


 Karoga vietas mekl Copy

30.jūnijā plkst.11:00 kopā meklējām labāko vietu Latvijas karoga mastam Ādažos!

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība kopā ar sešām citām novada biedrībām rosina Latvijai tās 100 gados dāvāt karogu, kas plīvos Ādažu navadā!

ĀVAB(2018)

 


gaisma Copy

 

Absolventu ziedojums savai skolai!

 


IMG 20180527 WA0003 1
Gaujas Svētki Ādažos 2018

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība Gaujas svētku gājienā vienoti ar Ādažu vidusskolu - Jo esam viens vesels ceļā uz zinībām!

ĀVAB(2018)


IMG 20180512 WA0024 1Šogad jau piekto reizi Ādaži Velo kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem rīkoja labdarības veloorientēšanās sacensības "Uz zvaigznēm Ādažos: Piektais kods". Savu artavu sacensību dienā deva arī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība izrādot visiem par ziedojumiem atjaunoto Ādažu vidusskolas observatoriju un stāstos par zvaigzņu pasauli mūs ieveda zvaigžnu pavēlnieks Daumants Vidiņš.Paldies Ādaži Velo un visiem par interesi un jauki pavadītu dienu!

ĀVAB(2018)


Adazi U15 1Adazi U15 2Ādažnieki čempioni!
Ādažu basketbolisti trenera A.Neripa vadībā U-15 vecuma grupā 6.maijā spēlēja finālā Latvijas Jaunatnes basketbola līgā!!! Fantastisks panākums!!! Spēle tika aizvadīta Ogres 1.vidusskolā plkst. 16:00 un pārraidīta BEST 4 SPORT TV kanālā.
Ādažu jaunie basketbolisti U15 grupā izcīnīja zelta godalgu Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēlē! Apsveicam un lepojamies! Lai panākumi turpinās! Foto: Aija Valtmane

ĀVAB(2018)


Maskava 4European Youth basketball league
Ādažu Bērnu un Jaunatnes sporta skolas 2003. gadā dzimušo zēnu U15 basketbola komanda trenera Aigara Neripa vadībā, pateicoties “Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība” (ĀVAB) atbalstam,  no šī gada 11.-14. janvārim piedalījās European Youth basketball league (EYBL), kas ir lielākais jaunatnes basketbola forums Eiropā un kurā spēlē 30 valstu labākās komandas, kārtējā posmā Maskavā (Krievija).
Spēles notika populārajā CSKA (ACSK) arēnā, kur mājas spēles aizvada pieaugušo Eirolīgas čempioni Maskavas CSKA. Šajā posmā puišiem pretī stājās Lietuvas un Krievijas vadošās komandas. Kaut arī tika izcīnīta viena uzvara piecās spēlēs, iegūta neatsverama pieredze un uzkrāts niknums nākamajam posmam, kas martā notiks Lietuvas galvaspilsētā Viļņā!
Ādaži ir viena no divām Latvijas komandām, kura izcīnījusi tiesības startēt EYBL 1. divīzijā. Šāda Eiropas mēroga sporta pasākuma norise ir vienreizēja iespēja Ādažu novada un Latvijas vārdam izskanēt Eiropā, gan atzinīgi spēkojoties ar Lietuvas, Krievijas, Somijas u.c. valstu labākajām komandām, gan visaugstākajā līmenī sarīkojot EYBL Ādažu posmu nākamajā laika periodā no 2018. līdz 2020.gadam.
Gatovošanos un dalību šajā un citos turnīros Ādažu U15 zēnu basketbola komandai nodrošina vecāku un ĀVAB sniegtais atbalsts projekta “Ādažu basketbolistus par ČEMPIONIEM” ietvaros.
Aicinām arī jūs atbalstīt jaunos basketbolistus!

ĀVAB(2018)


20171111 201704 Copy11.11.17.Lāpu gājiens.
Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība izsaka pateicību visiem , kuri 11.novembra vakarā pievienojās Lāpu gājienam no Ādažu vidusskolas uz NBS bāzi Kadagā!

ĀVAB(2017)


IMG 20171021 WA001211. novembris

11. novembrī mēs katru gadu Latvijā pieminam tos, kuri izcīnīja visu mūsu brīvību. Arī šogad Ādažu vidusskolā 10. novembrī visi tika aicināti svētku nedēļā līdz pat Latvijas valsts svētkiem nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes. Skolēni, skolotāji un skolas darbinieki, tās saņēma no NBA karavīriem un Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības, kura šogad īstenoja projektu ar Ādažu novada domes līdzfinansējumu, Ādažu novada domes atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām "Sabiedrība ar dvēseli" ietvaros. Visi tiek aicināti 11.11.17.uz Lāpu gājienu. Pulcējamies pie Ādažu vidusskolas no plkst.18:30

ĀVAB(2017)


RaktsAdazu vestis Copy

Lāpu gājiens Lāčplēša dienā!

Kopš Latvijas armijas atjaunošanas Latvijas karavīri ir piedalījušies daudzās starptautiskās operācijās un kaujas uzdevumos, ziedojot savu dzīvību Latvijas drošības stiprināšanai. Ādažu bāzē 2016. gada 11. novembrī - Lāčplēša dienā, godinot Latvijas karavīrus, kuri, pildot kaujas uzdevumus, ziedojuši dzīvību, tika atklāta Nacionālo  bruņoto spēku kritušo karavīru piemiņas vieta.
Šogad, Lāčplēša dienā, 2017. gada 11. novembrī plkst. 19.00, Ādažu vidusskolas padome, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, kas īstenojusi projektu "Svētku laiks!"*, kā arī NBS Ādažu garnizons aicina visus piedalīties lāpu gājienā no Ādažu vidusskolas uz Ādažu bāzi, tādejādi godinot visus karavīrus, kas krituši cīņās par Latviju.
Pulcēšanās pie Ādažu vidusskolas no plkst. 18.30!
Ādažu vidusskolas padomes priekšsēdētājs Jānis Grasis
Sauszemes spēku mehanizētās kājnieku brigādes komandieris pulkvedis Ilmārs Atis Lejiņš
* Projekts īstenots ar Ādažu novada domes līdzfinansējumu, Ādažu novada domes atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām "Sabiedrība ar dvēseli" ietvaros

ĀVAB(2017)


Proj SaD CopyKonkurss "Sabiedrība ar dvēseli " 2017

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība šogad konkursa "Sabiedrība ar dvēseli" 2017 ietvaros īstenoja projektu - Svētku laiks! Tika izgatavoti 4 sveču/puķu turētāji , kurus var izmantot visos Ādažu vidusskolas svētku pasākumos. Kopā ar skolotājiem, skolēniem, atbalsta biedrības pārstāvjiem dekupētas burkas , lai izmantotu tās, kā sveču lukturīšus. Sagriezti un salocīti 200 metri sarkanbaltsarkanās lentītes un izgatavotas lāpas, lāpu gājienam 11.novembrī. Sadarbībā ar biedrību Ādažu jauniešiem izgatavots plosts, kurš 11.novembrī aiznesīs pa Gauju Ādažnieku gaišās domas par nākotni! Paldies visiem kuri iesaistījās projektā!

ĀVAB(2017)


Observatorija tagad Copy29.09.17. Tika atklāta Ādažu vidusskolas atjaunotā observatorija.

Jau otrā Skolotāju vecāku balle 29.09.17., kura pagāja Observatorijas atklāšanas noskaņās.Viss sākās ar to, ka Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības kontā no 2013. gada marta ienāca ikmēneša ziedojums observatorijas atjaunošanai. Izrādījās, ka ziedotājs ir Ādažu vidusskolas skolēnu tētis Andris Bukovskis, kurš ir studējis ģeogrāfos un loloja sapni, ka arī Ādažos kādreiz varēs lūkoties zvaigznēs. 2014.gadā biedrības pārstāve Dace Bāliņa teica, sākam uzrunāt līdzcilvēkus un viss sākās! Trīs gadi, tik ilgi pašu spēkiem brīvajā laikā viss tika paveikts projekta vadītāja Gundara Leonoviča uzraudzībā. Protams bez vietējo cilvēku un uzņēmēju, kā arī Ādažu novada domes atbalsta viss nebūtu iespējams.Observatorijā būs divi teleskopi viens biedrības iegādāts par ziedojumiem, otrs ir dāvinājums skolai no viena skolēna vecākiem.Pasākuma vakarā Jānis Čodars, kurš ieguldīja savu darbu, finanses un materiālus atjaunojot observatorijas galveno un dārgāko objektu kupolu vēl ieziedoja observatorijas attīstībai. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība izsaka vislielāko PATEICĪBU visiem, kuri iesaistījās Ādažu vidusskolas observatorijas atdzimšanā pēc 29 gadiem!

ĀVAB(2017)


IMG 5712Sirsnīgi sveicieni skolotāju dienā!

Visiem Jums šie ziedi attēlā no vecākiem!

ĀVAB(2017)


Balle

   Ādažu vidusskolas vecāku un skolotāju BALLE!

   29. septembrī plkst. 21.00 visi Ādažu vidusskolas vecāki un skolotāji aicināti uz BALLI!

   Atklāsim zvaigznes Ādažos - observatorija! 

 ĀVAB(2017)


20170619 183135 CopyĀdažu vidusskolas atbalsta biedrība 19.06.17. LĀPU izgatavošana!
19.06.17. plkst. 17:00 visi tika aicināti pie Ādažu vidusskolas uz lāpu izgatavošanu, projekta "Svētku laiks!" ietvaros, kurš tiek īstenots Ādažu novada atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām "Sabiedrība ar dvēseli" 2017. gada ietvaros, kuru īsteno Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība. Kā pagatavot pašiem lāpas mums palīdzēja izprast Jānis Ārgalis no "STUDIJA BLUĶIS". Projekts tiek īstenots ar Ādažu novada domes līdzfinansējumu. Projektā izgatavotās lāpas paspilgtinās brīvības gaismu 11. novembrī pie Ādažu vidusskolas. Skat attēlus
https://www.facebook.com/studijablukis/posts/1802883223356297
http://www.studijablukis.lv/lapas/
Paldies visem, kuri piedalījās!     Lasīt vairāk

ĀVAB(2017)


Gaujas sv

 

Gaujas svētki 2017 27.05.2017.

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība šogad piedalījās gājienā Gaujas svētkos, lai kopā ar visiem lepotos par savu novadu!

ĀVAB(2017)


Uz zv 4Uz zvaigznēm Ādažos IV 2017 06.05.2017.

Jau ceturto gadu notika Ādaži Velo rīkotās sacensības Uz zvaigznēm Ādažos IV. Šī diena visus dalībniekus lutināja ar ļoti labiem laika apstākļiem. Bija tikai jāatrod laiks un inventārs un piedzīvojumu pilna diena bija garantēta. Kopā piedzīvojumus meklēt trīs stundu garā kontrollaikā devās 46 komandas.
Dalība sacensībās, kā katru gadu bija par ziedojumiem. Šogad savāktā nauda tiks ieguldīta, jau uzsāktā projektā - riteņu statīvu papildināšanai pie Ādažu vidusskolas. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība ir ļoti priecīga, ka kopā paveiktais dara mūsu ikdienu krāsaināku un saka lielu PALDIES Ādaži Velo!

ĀVAB(2017)


Dod pieciKopā varam iedot mazliet vairāk, nekā PIECI... !

Šogad Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība Ziemassvētku laikā aicināja visus Ādažu vidusskolas vecākus, skolotājus un skolas darbiniekus ziedot labdarības akcijai DOD PIECI vai arī pievienoties ĀVAB ieziedojot biedrības kontā, lai tālāk par saziedoto naudu pasūtītu dziesmu. Akcija norisinājās no 15.12.-21.12.16. un iegūtie līdzekļi tika ziedoti psihosociālās rehabilitācijas nodarbībām vēža slimnieku atbalstam nometnē "Dzīvības koks". ĀVAB šogad izvēlējās dziesmu - "Zaķi dejo", komponiste Dace Robule no Ādažu vidusskolas mazo koristu koncerta repertuāra, kas kopā ar laba vēlējumu grāmatu "Burvju Maska", kuras tapšanā piedalījās Ādažu skolēni, sasniedza slimos bērnus ar vēzi 2016.gada 31.martā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Vienības gatvē. Pasūtot dziesmu akcijā biedrība pārskaitīja mūsu visu kopā saziedotos 90 eiro. Paldies visiem, kuri bija kopā ar Ādažu vidusskolas atbalsta biedrību! Laimīgu, miera un veselības pilnu 2017.gadu visiem!

ĀVAB(2016)


LentiteLāčplēša dienā Ādažu vidusskolā

Šogad paštaisīto sarkanbaltsarkano lentīšu izgatavošanā kopā ar ĀVAB iesaistījās skolēnu parlaments. Šīs lentītes skolēnu parlaments kopā ar NBS karavīriem pasniedza Ādažu vidusskolas skolēniem 11.11.16., lai tās godātu nēsājot svētku laikā. Sarkanbaltsarkanās lentītes ļoti patriotiski papildinās visus skolas svētku pasākumus novembrī. Tikai kopā Mēs varam radīt svētku un kopības sajūtu svinot nozīmīgus Latvijas svētkus!
Paldies visiem, kuri iesaistījās!

ĀVAB (2016)


Basketbols 1Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība aicina atbalstīt projektu - Ādažu basketbolistus par ČEMPIONIEM!

Šajā sezonā Ādažu 2003.gadā dzimušo zēnu basketbola komanda plāno piedalīties VEF Latvijas Jautnatnes basketbola līgā (LJBL), Baltic Boys basketball league (BBBL) un European Youth basketball league (EYBL), kā arī vairākos starptautiskos turnīros. Komandas mērķis startēt un uzvarēt LJBL čempionātā (iepriekšējā sezonā izcīnīta 2.vieta), kā arī spert nākošo soli un pārbaudīt savus spēkus EYBL, kas ir lielākais jaunatnes basketbola forums Eiropā. Ādaži ir vienīgais Latvijas novads, kura komanda startē EYBL. Pārējās šīs līgas Latvijas komandas pārstāv lielās Latvijas pilsētas - Rīgu, Rēzekni un Ventspili. Atbalstīsim komandu, ziedojot Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai!     Lasīt vairāk

ĀVAB(2016)


aboliSirsnīgs sveiciens

Skolotāju dienā!

 

ĀVAB (2016)


Vecaku skolot balleVecāku un skolotāju balle 02.09.2016.

Šo mācību gadu Ādažu vidusskola uzsāka ar jaunu pasākumu vecāku un skolotāju balli. Šīs idejas autors ir skolas vecāku padomes priekšsēdētājs Jānis Grasis. Vecāku padomes sēdē pavasarī vecāki vienojās, ka šāds pasākums var būt jauka tradīcija un laika pavadīšana ar skolotājiem ne tikai skolojot mūsu bērnus, bet arī kopīgi atpūšoties. Liels paldies Jānim Grasim, Sandrai Bukovskai, Santai Melnei un Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai! Pirmā skolas BALLE norisinājās skolas 30 gadu jubilejas noskaņā. Skolu jubilejā ar apsveikumu sveica Latvijas Valsts prezidents un izglītības un zinātnes ministrija. Par jauko gaisotni rūpējās vakara vadītājs un mūziķi, bet par gardumiem skolas ēdinātājs un Ādažu uzņēmējs Jānis Sauka ar ballei veltītu torti. Paldies visiem, kuri atbalstīja BALLI ierodoties!    Sk. attēlus

ĀVAB (2016)


stativiAbsolventu vecāku ziedojums biedrībai

2016.gada maijā 12.b klases absolventu vecāku ziedojums bija ar konkrētu mērķi papildināt skolas pasākumiem paredzēto apskaņošanas inventāru, ar mikrofonu statīviem. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība ir nodevusi skolai mikrofonu statīvus lietošanā. Katrs atbalsts skolai nes prieku un bagātina skolas dzīvi!
Paldies 12.b klases absolventu vecākiem!

ĀVAB(2016)


Veloor atb bVeloorientēšanās Ādažos 21.05.2016.

Jau trešo reizi riteņbraucēju klubs ĀdažiVelo rīkoja veloorientēšanās sacensības pie Ādažu vidusskolas. Piedalīšanās sacensībās ir par ziedojumiem, kuri tiek novirzīti labu projektu īstenošanā. Divas iepriekšējās reizes saziedotie līdzekļi tika Ādažu observatorijas atjaunošanas projektam. Šoreiz iecere ir ierīkot drošus velostatīvus pie Ādažu vidusskolas. Lasīt vairāk Sk. attēlus

ĀVAB (2016)


Sk 3030 gadi Ādažu vidusskolai

14. maijā Ādažu vidusskola atzīmēja savu 30 gadu jubileju ar koncertu Ādažu kultūras centrā un saviesīgo vakaru skolā, kur pulcējās absolventi un ciemiņi.Šajā vakarā skolas darbinieki, skolēni, absolventi kavējās atmiņās par skolu, tās 30 gadu un senāku vēsturi. Sveicēju vidū bija arī Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība un ar zvaigžņotu apsveikumu sveica gaviļnieci.
Atmiņu siltums vakara saviesīgajā daļā aicināja visus atcerēties gadus, kuri pavadīti kopā. Bija arī iespēja ziedot skolas projektiem, kurus realizē Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība.

ĀVAB (2016)


GramataKopā  esam izvedojuši grāmatu ”Burvju Maska” bērniem, kas cieš no asins slimībām

Nodibinājums „Leukaemia & Myeloma Baltic”uzrunāja Ādažu vidusskolas skolēnus “Labo darbu nedēļas 2015” no 12. līdz 18.oktobrim laikā  rakstīt stāstus, vēstules, pasakas vai dzejoļus par tēmu  “Burvju maska” kā veltījumu vienaudžiem, kuri ilgstoši ārstējas no smagām slimībām.
Rakstu darbus no trim skolām - Ādažu vidusskolas, Ādažu Brīvās Valdorfa skolas, Rīgas 15.vidusskolas un  ilustrācijas no Ādažu Mākslas un mūzikas skolas izdeva grāmatā.
Ir liels prieks, ka mūsu vidū  ir tik daudz radošu skolēnu un pieaugušo, kuri  atbalsta  un aktīvi iesaistās labos darbos. Grāmata būs kā  iedvesma arī citās valstīs bērniem rakstīt un zīmēt saviem vienaudžiem veltītus stāstus un zīmējumus, tā sniedzot atbalstu un savu sirds siltumu. No Ādažu vidusskolas savu sirds siltumu projektā ieguldīja Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība un skolotājas Dace Matisone, Gundega Kaugure.
Laba vēlējumu grāmata, sasniedza slimos bērnus 31.martā Bērnu klīniskajā  universitātes slimnīcā Vienības gatvē. Lai iepriecinātu sasirgušos bērnus, iesaistītās skolas sniedza koncertu. Tika spēlētas dziesmas orķestra pavadībā, dejotas dejas un Ādažu vidusskolas mazie koristi, mūzikas skolotājas Andas Kļaves vadībā, dziedāja dziesmiņas.

ĀVAB (2016)


Dod pieciĀdažu vidusskolas atbalsta biedrības biedri Ziemassvētku priekšvakarā!

No 16. līdz 22. decembrim notika Latvijas Radio rīkotais labdarības maratons "DOD PIECI!", kura laikā trīs dīdžeji strādāja un dzīvoja stikla studijā pie Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas.Maratona ideja ir, pret minimālo ziedojuma summu 5 eiro ir iespējams pasūtīt dziesmu, kas maratona laikā tiek atskaņota tiešajā ēterā. Viens ziedojums piecu eiro apmērā apmaksās vienu apmācīta asistenta darba stundu ģimenē, kurā aug bērns ar īpašām vajadzībām.
ĀVAB biedri kopā ar skolas direktori Daci Dumpi arī deva savu artavu (kopā saziedojot 85 eiro) labdarības maratonā pasūtot mūsu skolas himnu Gunāra Freidenfelda mūzika, Arnolda Auziņa vārdi "Skolai". Dziesma tika atskaņota 22. decembrī plkst.11:40. Labdarības maratonā 147 stundu laikā visi klausītāji ir saziedojuši 135 546 eiro, tas nodrošinās 40 Latvijas ģimenēm, kuras audzina bērnu ar īpašām vajadzībām saņemt asistenta atbalstu gada garumā.
Kopā Mēs varam vairāk! Visiem Gaišus svētkus un Laimīgu 2016.gadu!

ĀVAB(2015)


Lacplesa dienaLāčplēša dienu sagaidot

Lāčplēša diena Latvijā ir uzvaras diena, kad galvaspilsēta Rīga atguva brīvību. Šinī dienā pieminam karavīrus , kuri 1919.gada novembrī ne tikai atbrīvoja Rīgu, bet viesa pārliecību katrā sirdī par saviem spēkiem.
Ārī šogad paštaisītas sarkanbaltsarkanās lentītes Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība 11.11.15. dāvās Ādažu vidusskolas skolēniem, kopā ar vidusskolas skolēnu  parlamentu un NBS karavīriem aicinot,  tās godāt nēsājot svētku laikā. Paldies visiem, kuri iesaistījās un atbalstīja šo projektu!

ĀVAB (2015)


sk dienaVissirsnīgākie sveicieni

 Skolotāju dienā!

 


KlaseĀra klases ierīkošana Ādažu vidusskolā

Paldies visiem, kuri iesaistījās projektā!

 

ĀVAB 2015


Zala klaseProjekts „Āra klases ierīkošana Ādažu vidusskolā”
tiek īstenots Ādažu novada Atbalsta konkursa iedzīvotāju iniciatīvām „Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros

Lasīt vairāk

ĀVAB 2015


SvetkiXI Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā no 2015. gada 6.-12.jūlijam

Ādažu vidusskolas koris "Pienenīte" šajos svētkos rotājās vecāku sarūpētos skatuves tērpos.
Paldies viesiem vecākiem par izdomu un čaklajām rokām!

ĀVAB 2015


observatorija tornObservatorijas atjaunošana

PALDIES VISIEM ZIEDOTĀJIEM!

Esam uzsākuši projekta īstenošanu

 


Uz Zv Adazos II 4865 eiro un 5 dolāri

"Uz zvaigznēm Ādažos II: Visuma atklājējs" šāda summa šogad 12.aprīlī starptautiskajā kosmonautikas dienā tika saziedota neskatoties uz laika apstākļiem, kuri spītīgi pārbaudīja dalībniekus.  Distancē devās 95 komandas kopā bija 294 dalībnieki no Ādažiem, blakus novadiem, Rīgas un pat no dažādām Latvijas pilsētām. Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība izsaka lielu PALDIES "ĀdažiVelo", Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības biedriem un viņu draugiem par sacensību norisi. Jau otro gadu mums ir iespēja piedalīties ļoti labi noorganizētās sacensībās un pabūt kopā ar ģimeni un draugiem izzinot savu novadu, kā arī paveikt ko labu savam novadam!     Skat. attēlus

ĀVAB (2015)


12. aprīlī -  "Uz zvaigznēm Ādažos II: Visuma atklājējs"   Lasīt vairāk   Afiša  Nolikums 


Teleskops 1Teleskops

ĀVAB no saziedotajiem līdzekļiem projektam "Observatorijas atjaunošana" šā gada martā ir iegādājusies teleskopu. Atbilstošā modeļa izvēle tika uzticēta astronomijas pulciņa pasniedzējai Ivetai Murānei, kura turpmāk to varēs izmantot savās nodarbībās.
Paldies visiem, kuri ziedoja un turpina ziedot Observatorijas atjaunošanai! Skat. attēlus

ĀVAB (2015)


atziniba 2014Atzinība

Galvenais ir pamanīt īsto brīdi, kad uzslava būs tiešām vietā. Ziemassvētki ir tieši pusceļš uz mācību gada beigām, kad ar atzinībām varam novērtēt skolēnu centienus mācībās. Lasīt vairāk

ĀVAB (2014)


egle 2014Šogad viena no skolas Ziemassvēktu eglēm grezni rotājās
pateicoties vecāku ziedojumiem!

 

Paldies visiem!

ĀVAB (2014)


Pateicibas diena 01Pateicības diena Ādažu militārajā bāzē

Šogad, 27. novembrī  ASV  tiek svinēta  "Pateicības diena" (Thanks giving Day).Šo dienu amerikāņi uztver kā lielus svētkus, tas ir laiks, kad ģimene sanāk kopā, lai pie svinīga vakariņu galda pateiktos par visu, kas viņiem ir, kā arī izmanto šo laiku, lai būtu kopā ar savām ģimenēm, apmainītos ar pateicības dāvanām, apmeklētu baznīcas. Nereti viņiem šie svētki ir svarīgāki par Ziemassvētkiem.
Ādažu militārajā bāzē (Kadagā) jau kopš šī gada sākuma uzturas ASV karavīri, kuri ar savu klātbūtni sniedz neatsveramu ieguldījumu mūsu valsts  iedzīvotāju drošībā, šajā nestabilajā ģeopolitiskajā situācijā.
Šobrīd Ādažu militārajā bāzē atrodas aptuveni  200 karavīru no ASV, kuri pildot savus darba pienākumus atrodas tālu no  dzimtenes un savām ģimenēm.
Pēc Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības iniciatīvas (paldies Ē. Naglim), Ādažu vidusskolas  deju kolektīva “Rūta” un Ādažu mākslas un Mūzikas skolas audzēkņi 27.novembrī sniedza košu, atraktīvu  un muzikālu  koncertu karavīriem. Šādā veidā bērni un jaunieši, kā arī skolas vadība  pateicās ASV karavīriem par jauno žogu, kas šovasar tika uzstādīts ap skolu, un rada lielāku drošības sajūtu bērnos un vecākos. Šis projekts tapa pateicoties ASV armijas līdzekļiem un karavīru darbam.
Sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolēni bija sagatavojuši arī sirsnīgus  un mīļus  apsveikumus, kurus pasniedza ASV karavīriem, kas viņos izraisīja lielu prieku un pārsteigumu. Paldies atsaucīgajiem skolotājiem, kas sagatavoja mazos un lielos  talantus apsveikuma koncertam!     Skolēnu apsveikumi     Skat. attēlus

ĀVAB (2014)


Sarkanbaltsarkanas lentitesSarkanbaltsarkanais aicinājums

11.novembrī Lāčplēša dienā mēs pieminam Bermonta padzīšanu no Latvijas. Tas jau bija sen, tomēr notikumi, kuros par mūsu kopējo  brīvību krita karavīri, noteikti ir jāatceras. Viņi nekaroja kaut kur par svešām interesēm, bet cīnījās paši par savu zemi un brīvību!
Mēs Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība 6.novembrī aicinājām visus Ādažu vidusskolas vecākus Vecāku dienā locīt sarkanbaltsarkanās lentītes. Tās sasniedza skolēnus 11. novembrī ar NBS Nodrošinājuma pavēlniecības 3.Reģionālā nodrošinājuma centra un Nesprāgušās munīcijas neitralizācijas skolas karavīru palīdzību aicinot nēsāt Latvijas svētku laikā. PALDIES visām iesaistītajām pusēm!

ĀVAB (2014)


Sarkanbaltsarkanās lentītes

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība aicina Vecāku dienā locīt Sarkanbaltsarkanās lentītes, kas tiks dāvātas skolēniem 11. novembrī ar aicinājumu nēsāt Latvijas svētku laikā. 
Tiekamies 6.11.2014. no 16:30 līdz 19:30 skolas foajē!


Trenazieru atklasana 0119. jūnijā - Āra trenažieru atklāšana

Skat. attēlus    Trenažieri   

ĀVAB (2014)


Tuvak zvaigznemĢimenes dienā "Tuvāk zvaigznēm"

ĀVAB Ģimenes dienā 8. maijā izveidoja stendu, kur interesenti varēja mirkli uzkavēties un būt tuvāk zvaigznēm, skatoties dokumentālo filmu par teleskopa vēsturi.
Vakara gaitā observatorijas atjaunošanai tika saziedoti 85 eiro.

Paldies!

ĀVAB (2014)


Pienenitem salleKorim "Pienenīte"
Dažu vecāku mērķziedojums bija korim "Pienenīte" jaunām šallītēm, lai pavasara koncerti skolā un skatē būtu vēl sakanīgāki.
Šallītes savu skatuvisko tēlu ieguva Jolantas Stērninieces prasmīgajās rokās. Paldies!

ĀVAB (2014)


  plakats adazi velo orientesanas12. aprīlī velo orientēšanās kausa izcīņa 2014 "Uz Zvaigznēm Ādažos"  

Afiša  

Nolikums  

Komandas pieteikums  

Lasīt vairāk   Skat. attēlus


observatorija tornĀdažu vidusskolas atbalsta biedrība aicina atbalstīt skolas observatorijas atjaunošanu
Jūs katrs būsiet pamanījuši, ka virs skolas paceļas tornis ar apaļu kupolu. Latvijas mērogā tā vēl aizvien ir ļoti unikāla celtne, jo savulaik tā tika celta kā Latvijas pirmā skolas observatorija, kas tika atklāta 1988.gada 14.oktobrī. Gadu gaitā mūsu skolas observatorija ir zaudējusi cīņā ar laiku, un jau vairāk nekā 20 gadu tā vairs nedarbojas. Lai mūsu bērniem atkal būtu iespēja lūkoties zvaigznēs un pavisam praktiskā veidā apgūt vairākas būtiskas ar mācībām saistītas lietas dabā, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai (ĀVAB), Vidusskolas vecāku padomei un skolai ir dzimusi ideja atjaunot mūsu skolas observatoriju. Lasīt vairāk

ĀVAB (2014)


„Labie darbi ... ”

Visi skolēni ir katrs ar savām raksturīgākajām īpašībām. Viņi dzied, dejo, nodarbojas ar sportu, mākslu un citām interesēm, bet skolā viņus vieno klases kolektīvs.Tas nozīmē, ka viņiem klasēs , kuri ir viņu mazie kolektīvi ir jāprot saskatīt ikvienā vērtības, kuras var izmantot kopīgām uzvarām sporta spēlēs, jautriem pasākumiem klasēs,skolā un galvenais jāmācās sadarboties lai labās domas un darbi piepildītos.
Šī gada adventes laiks ir nācis ar daudzām pārdomām un apziņu, ka katrs un it sevišķi Mēs visi kopā varam paveikt daudz laba.
Šogad Ādažu vidusskolā Ziemassvētkos, katrs klašu kolektīvs kopā un katrs atsevišķi sevī apzināja, ko labu ir paveikuši kopā ar saviem klases biedriem un skolotājiem. Tas tika aprakstīts un atdots skolas administrācijai.
Klašu grupās tika apzināts paveiktais. To klasi kuras paveiktais bija viss „stiprākais” atrada tūta ar „Laimas” šokolādes konfektēm.
„Labie darbi...” saldināšanai Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība aicināja ziedot, lai šo jauko ideju varētu realizēt!
Paldies visiem, kuri atsaucās un ziedoja! Paldies!
SwedĀdažu vidusskolas administrācijai
Visiem Vecāku padomes vecākiem
Ādažu  vidusskolas atbalsta biedrības biedriem
Visiem, kuri ziedoja!

ĀVAB (2013)


Mutes veseliba 01Ādažu Vidusskolas Atbalsta Biedrība kopā ar Ādažu vidusskolas pedagogu, karjeras konsultanti Marinu Dango aicina vecākus dalīties savā pieredzē, arodā - nākot uz skolu un stāstot skolēniem par savu profesiju/nodarbošanos!

2013. gada 6. decembrī skolā notika lekcija - nodarbība "Mutes veselība". Šo lekciju visiem 6. klašu skolēniem lasīja 6.B klases skolnieces Esteres mamma, kā arī izdalīja nelielus uzskates materiālus un dalījās pieredzē par savu higiēnista darbu (informācija ir arī skolas mājas lapā):
     Gunta Dukse
     Veselības zinātņu maģistre
     Latvijas Zobu Higiēnistu asociācijas prezidente
     RDS Zobu higiēniste, zobārstniecības prakse "CENTRA"
     Elizabetes iela 31A-2; Rīga,LV-1010,Latvija; Tālr.:+371 67398363;
     Mob.tālr.:+371 25445556; E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
     www.centra-zobarstniecibas-prakse.lv
Lai saskaņotu savu stāstu vai lekciju par savu profesiju vai nodarbošanos, ja gribat to izstāstīt ne tikai savas klases skolēniem, lūdzu rakstiet Adažu Vidusskolas Atbalsta Biedrībai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai Marinai Dango e-klasē. Par lekcijā uzzināto lasiet prezentācijā

ĀVAB (2013)


Lentites 2013Novembris ir laiks, kad apzināmies savas valsts vērtības!

Jau otro gadu Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības pārstāvji no saziedotajiem līdzekļiem gatavoja V veida sarkanbaltsarkanās lentītes, lai tās dāvinātu skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem aicinot nēsāt no Lāčplēša dienas līdz valsts svētkiem 18.novembrim.
Šogad tieši Lāčplēša dienā 11.11.13. ĀVAB talkā nāca NBS Pirmā kājnieku bataljona 2.kājnieku rotas kareivji, kuri skolēniem atsauca atmiņā Lāčplēša dienas notikumus, kā arī palīdzēja sarkanbaltsarkanās lentītes piespraust pie apģērba. Visām iesaistītajām pusēm Paldies!

ĀVAB (2013)


Skolēnu Gada Skolotājs un Gada Kolēģis 2012./2013. mācību gadā

Sakarā ar tehniskām nepilnībām datu atspoguļošanā, no prezentācijas tika izņemti grafiski attēloti Skolēna Gada Skolotāja rezultāti. Atvainojamies par nepilnīgi atspoguļotiem datiem.
p.s. Datu vizualizācijas nepilnības neietekmē rezultātus. Prezentācija

Ādažu vidusskolas padome un ĀVAB (2013)


  Ziedo formuLai skolas formas"dzīvo" tālāk!

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība no š.g.27.maija skolā ir izvietojusi ziedojumu kasti skolas formām. Ja visi Jūsu bērni no skolas formas ir izauguši un nav neviena cita, kam to atdot, nesiet formu uz skolu. Tīru un sakārtotu to var ielikt īpašajā kastē. Mēs, ĀVAB, parūpēsimies, lai tā "dzīvotu" tālāk, dāvājot prieku citiem. Atbalstīsim viens otru! Paldies!    

ĀVAB (2013)


vainadziniDeju kolektīvam "Rūta" vainadziņi

Tuvojoties pavasarim un deju kolektīvu skatēm, lai dejotājiem prieks un viegls deju solis, ar Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības rīcībā esošajiem saziedotajiem līdzekļiem, kurus varam izmantot šādam mērķim. Biedrības daži no mērķiem, to dibinot:
       * Atbalstīt Ādažu vidusskolas skolēnu kultūras un sporta pasākumus.
       * Veicināt Ādažu vidusskolas skolēnu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, nodrošinot sakārtotu un aprīkotu vidi.
Ir sašūti un darināti jauni vainadziņi meitenēm izmantojot biedrības čaklās rokas un iegādāti materiāli to veiksmīgai realizēšanai. Vainadziņus varēs izmantot deju kolektīva „Rūta” vadītājas pēc saviem ieskatiem. Vainagu izmēri ir pielāgoti meitenēm no 4.klases grupas. Lai patika uz deju vairojas aizvien vairāk, gaidot šī gada XXV Vispārējos Latviešu Dziesmu un XV Deju svētkus un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus 2015.gadā!

ĀVAB (2013)

Panākumi:   Diploms


Sallites 01Korim "Pienenīte" šallītes

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība atsaucās jaukai idejai atbalstīt gan praktiski, gan finansiāli skolas kori „Pienenīte.” Korī savas skanīgās balsis savij kopā 4-9.klašu skolēni. Lai katra dziesma, kuru viņi apgūst un izdzied iegūtu vijīgu skanējumu, lai koristi kopā varētu doties uz citiem novadiem prezentēt un parādīt mūsu Ādažu vidusskolas kora skanējumu, bija nepieciešams vienots skatuviskais tēls. Tā saliekot idejas un domas kopā, tapa ideja par batikotām šallītēm. Bet, lai šallītes iegūtu sirds siltumu, tās tapa iesaistot arī kora dalībniekus. Kā tapa šallītes?   Skat. attēlus
Audumu skaistās, vienādās šallītēs pārvērta Jolanta Stērniniece. Ideju izloloja un sīki tehniski izstrādāja Ādažu mākslas skolas sk. Aija Ausēja-Rudzīte un Dace Bāliņa. Par krāsām un darbu kopā ar bērniem atbildīgā bija kordiriģente Ādažu vidusskolas mūzikas skolotāja Anda Kļave.  Paldies visām iesaistītajām pusēm!

ĀVAB (2013)

Panākumi:   Diploms     Skat. attēlus


1Lepnums„Klases Lepnums” un „Par augstiem sasniegumiem mācībās”

Skola ir mūsu bērnu darbavieta un līdz šim esam pieraduši, ka viņus novērtē un apbalvo par teicamām sekmēm. Mēs zinām, ka ne katrs spēj mācīties ļoti labi un teicami, bet būt par paraugu citiem var ikviens un tas ir jānovērtē! Lai rosinātu bērnus pamanīt savos skolasbiedros labo un to novērtēt, Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, Vecāku padome un skolas administrācija ir rosinājusi skolā iedibināt ikgadēju balvu „Klases lepnums”. Tās ietvaros bērni viens otru novērtēs un izvirzīs apbalvošanai par kādu konkrētu labu darbu, labiem sasniegumiem ārpus skolas, uzteicamu rīcību vai uzvedību, kas kalpo par paraugu citiem klasesbiedriem.   Lasīt vairāk


12nov 1Novembris ir laiks, kad godinām savus varoņus un lepojamies ar Latviju! 

Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība kopā ar Nacionālajiem Bruņotajiem Spēkiem 12.11.2012. Ādažu vidusskolā aicināja skolēnus, skolotājus un visus darbiniekus skolā nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes vienu nedēļu no Lāčplēša dienas līdz Latvijas Republikas proklamēšanas dienai.
V veida lentīti katram skolēnam, skolotājam un skolas personāla darbiniekam dāvināja Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība par šim mērķim saziedotajiem līdzekļiem. Paldies visiem, kuri ziedoja!
Nacionāli Bruņoto Spēku virsnieki un karavīri skolēniem stāstīja, kas ir Lāčplēša diena, kas aizvadīta brīvdienās, piesprauda sarkanbaltsarkanās lentītes un aicināja, tas nēsāt līdz valsts svētkiem 18. novembrim. Apliecinot savu piederību Latvijai! Visām iesaistītajām pusēm Paldies!

ĀVAB vārdā Dace Bāliņa


Noslēdzies - Skolēnu Gada Skolotājs 2011./2012.

Lasīt vairāk   Prezentācija


SkFKonk 01Noslēdzies konkurss "Mana skolas forma"

2012. gada 23. martā Ādažu vidusskolā tika apbalvoti 20 labākie radošā zīmējumu konkursa "Mana skolas forma" darbu autori. Godalgotas vietas un vērtīgas balvas ieguva skolēni 1. - 4. klašu un 5. - 9. klašu grupā, bet vēl 14 saņēma atzinības rakstus.

Lasīt vairāk   Skat. attēlus   Konkursa darbi


Piedalies radošajā konkursā „Mana skolas forma”

Ādažu vidusskola, sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un vecākiem izsludina radošo konkursu „Mana skolas forma”. Konkursā 1.-12.klašu skolēnus aicinām zīmēt, veidot kolāžā vai attēlot kādā citā mākslas tehnikā tādu skolas formu, kādu Tu valkātu ar lepnumu.
Konkurss norisināsies trijās klašu grupās: 1.-4.klase, 5.-9.klase, 10.-12.klase. Katrā klašu grupā trīs labākie darbu autori saņems vērtīgas balvas un viņu idejas un ierosmes tiks ņemtas vērā, uzlabojot un izstrādājot jaunu skolas formas dizainu, kas šobrīd tiek veidots sadarbībā ar RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūtu.   Lasīt vairāk


Spēļu istabas plaukti piepildīti (10.01.2012.)

Ziemassvētku brīnums ir noticis! Pagājušā gada nogalē aicinājām Jūs būt aktīviem un piepildīt spēļu istabu ar dažādām bērniem nepieciešamām lietām. Atsaucība bija milzīga, un ar visu mūsu gādību spēļu istabas ieguvusi puzles, jaunas galdu spēles, lielu maisu ar lego klučiem. Paldies, Jums!

 ĀVAB 2012


Piepildīsim Spēļu istabu līdz Jaunajam gadam (21.12.2011.)

Pagarinātās dienas grupas bērni, kas rotaļājas šovasar izremontētajā, gaišajā telpā, būtu ļoti priecīgi par jaunām un aizraujošām rotaļlietām, lai šeit pavadītais laiks paskrietu ātrāk un pilnvērtīgāk.
Bērniem nepieciešamas: dažādas galda spēles, krāsu zīmuļi, papīrs, lego kluči, puzles. Ja Jūsu mājās kāda no šīm lietām ir kļuvusi lieka – nesiet uz Spēļu istabu. Nopērciet galda spēli un uzdāviniet to Spēļu istabai, ziedojiet latu vai piecus un Spēļu istabas pedagogi iegādāsies bērniem visnoderīgākās lietas! Rīkojieties jau šodien, lai Spēļu istabā notiek Ziemassvētku brīnums!
Mantiskie ziedojumi jānodod pie sekretāres (pirmajās tāvā uzreiz pa kreisi), ziedojumi naudā ar norādi „Spēļu istabai” jāpārskaita uz biedrības kontu (Rekvizīti). Atskaite par līdzekļu izlietojumu gada beigās tiks publicēts skolas mājas lapā sadaļā „Finanšu pārskats”

 ĀVAB 2011


Vai viens puķes sīpols ir daudz? Pagājušajā gadā lūdzām katram atnest vienu. Jūs atnesāt vairāk nekā 2000 sīpolu! Mēs - vecāki, skolēni, skolotāji - tos sašķirojām, izplānojām puķu dobes un sīpoliņus sastādījām. Pavasarī mūs priecēja krāsainas puķu dobes.
Mēs secinājām, ka labas idejas ir dzīvotspējīgas un tādās darboties gribētāju netrūkst, tāpēc 2011. gada 21. aprīlī 17 aktīvi vecāki un Ādažu vidusskolas absolventi nodibināja Ādažu vidusskolas atbalsta biedrību (AVAB). Izstrādājām vairākus īstermiņa un ilgtermiņa projektus, kas būtu noderīgi mūsu bērniem un skolai. Lai veiksmīgāk piesaistītu uzņēmumu ziedojumus un īstenotu apjomīgākus projektus, biedrība 2011. gada 7. decembrī ieguva Sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Tas ļauj uzņēmējiem būt ne tikai dāsniem, bet saņemt arī ievērojamas nodokļu atlaides.
Dažādu ieceru īstenošanai, vecāki un absolventi vienmēr nesavtīgi ieguldījuši savu laiku un enerģiju, taču bez plašākas vecāku un uzņēmēju līdzdalības piesaistes lielāku projektu īstenošana nav iespējama. Aicinām pievienoties un ziedot visus, kam Ādažu vidusskola un tās attīstība ir svarīga! Ziedojums var būt gan nauda, gan konkrēta lieta, ieguldītais laiks vai padoms. Līdzdarboties un redzēt savu ieguldījumu var katrs! Ja redzat iespēju piedalīties kādā no projektiem, sazinieties ar mums. Viens puķes sīpols, padoms vai lats – tas nav daudz. Kopā mēs varam!
Cerot uz veiksmīgu sadarbību
Patiesā cieņā,
Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības valde
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search