Vārda dienu svin: Artis, Artūrs / 17.06.2024

booked.net

Erasmus+ akreditācija

Ādažu vidusskola 2022. gadā ir saņēmusi Erasmus akreditācijas sertifikātu vispārējās izglītības jomā, kas apliecina, ka mūsu izglītības iestāde ir iekļauta akreditēto organizāciju sarakstā un ir atzīta par atbilstošu Erasmus kvalitātes standartiem, kas līdz 2027. gadam sniegs iespēju vienkāršotā kārtībā pieteikties projektu konkursiem.

Lai arī akreditācija nav obligāta prasība dalībai Erasmus+ programmā, tā apliecina organizācijas plānu īstenot augstas kvalitātes mobilitātes kā organizācijas attīstības pasākumu kopuma sastāvdaļu, tādējādi, uzliekot arī zināmu atbildību un nosakot nosacījumus, kuri jāņem vērā.

Jau iepriekš esam īstenojuši un piedalījušies dažādās Erasmus+ programmas mobilitātēm ārvalstīs, piemēram, Spānijā, Grieķijā un citās Eiropas Savienības valstīs. Mobilitātes labprāt izmanto gan mūsu audzēkņi, gan darbinieki, lai paplašinātu savu redzesloku, vairotu zināšanas, pieredzi un gūtu vajadzīgās iemaņas dzīvei, izglītībai un karjerai. Regulāri saņemtā atgriezeniskā saite no mobilitāšu dalībniekiem liecina, ka gūtā pieredze mobilitātes pasākumos tiek ļoti augsti novērtēta, tās sniedz ne tikai lielisku ārvalstu pieredzes iegūšanu, jaunas zināšanas un kontaktus, bet arī dod enerģiju un lielāku motivāciju turpmākām mācībām un darbam.

Plašāka informācija par Erasmus akreditāciju vispārējās izglītības sektorā lasāma Erasmus+ mājas lapā

Alma Brinkmane

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search